Aktualizace je téměř dokonalá, až na tohle jedno „nah**vno“ rozhodnutí

  • 26. 04. 2024 14:00
Zdroj titulní fotografie: Valve

Po měsících drobných záplat se CS2 konečně dočkal významné aktualizace. Ta přinesla spoustu podstatných změn, ale jednu z nich část komunita nesnáší.

Poslední aktualizace CS2 znovu zavedla Overwatch, provedla řadu změn v HUD/UI, umožnila vlastní tréninkové servery v uzavřených partiích a vylepšila nabídku nákupu. Hráčům se všechny změny líbí, kromě pravděpodobně té největší: nahrazení Overpassu v aktivním mapovém fondu klasickou mapou ze série, Dust2.

Strašně se mi to nelíbí. Overpass je legitimně takticky zajímavá mapa, Dust2 je jen simulátor rushování a deathmatche,“ napsal jeden z hráčů na Reddit. „Takové rozhodnutí je na h..no, Overpass se dočkal přepracování a byl jednou z nejkomplexnějších mapovém poolu, a teď se vracíme k nudné s...čce jménem Dust2,“ dodal další.

Komunita prosila Valve, aby přepracovala nabídku kompetitivních map. Hráči tvrdili, že začíná být nudný, a to jak pro příležitostné hry, tak pro profesionální turnaje. Zatím však převládá názor, že nahrazení Overpassu mapou Dust2 působí „náhodně“. Hráči to považují za jedno z nejhorších rozhodnutí, které mohlo Valve udělat.

Frustrace komunity je pochopitelná. Overpass byl před spuštěním CS2 loni v září přepracován a byl uznáván jako jedna z nejkomplexnějších map v poolu. Přestože byla v aktivní mapové službě 10 let, přinesla toho hodně. Na druhou stranu je Dust2 pravděpodobně nejikoničtější mapou v sérii CS a fanoušci tvrdí, že nemá tolik prostoru pro kreativní taktiku jako Overpass nebo jiné mapy v poolu.

Naštěstí je to jediná změna, která komunitě v aktualizaci CS2 z 25. dubna zřejmě vadí. Ostatní funkce, jako je Overwatch a aktualizace herních systémů, se setkaly s vřelým přijetím, protože se jedná o skutečné zlepšení kvality života.

Release Notes for 4/25/2024
byu/walk3 inGlobalOffensive

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.