Hvězdný s1mple oživuje svůj vlog na YouTube! Podělil se o pohled na soutěžního ducha a budoucnost

  • 31. 03. 2024 17:00
Zdroj titulní fotografie: YouTube @All Stars Promotion

Oleksandr „s1mple” Kostyliev vyvolal bouři diskusí po nečekaném vydání vlogu na kanálu All Stars Promotion na YouTube. Sniper Natus Vincere, kterého mnozí považují za nejlepšího hráče na světě, se podělil o vzácný pohled na svého soutěžního ducha a budoucí ambice.

Fanoušci už nemusí pochybovat o s1mpleově motivaci. Ukrajinská hvězda důrazně prohlásila, že neochvějně touží být součástí špičkového týmu bez ohledu na organizaci.

Motivace je stále stejná, možná jen trochu poklesla. Motivace je stát se top 1 týmem. Je jedno, který to bude. Stačí dosáhnout výsledků. Nejzajímavější a nejlepší je vyhrávat turnaje, cítit ty emoce s diváky. To je to nejúžasnější, co se může stát. Myslím, že to platí v každém sportu i v e-sportu. Hlavní je, když se na pódiu předvedete pod tlakem a ukážete svůj nejlepší výsledek. Myslím, že to je to nejzajímavější, co se může stát.

Obsah vlogu fanoušky nadchl. Mohlo by jít o jemnou narážku na možné změny v sestavě Natus Vincere? Nebo s1mple jen přehodnocuje své priority v týmu? To ukáže čas.

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.