Konec jedné éry: Kinguin Esports Performance Center zavírá své dveře

  • 07. 04. 2024 09:00
Zdroj titulní fotografie: esportperformancecenter

Centrum Kinguin Esports Performance Center (EPC), bašta esportové excelence a rozvoje, oznámilo své uzavření. Po více než pěti letech fungování, podpory talentů a hostování mnoha hráčů a týmů se centrum loučí, což znamená dojemný okamžik v historii esportu. Toto oznámení přichází v souvislosti s uzavřením nájemní smlouvy, která se shoduje s přesunem varšavské pobočky společnosti Kinguin.

Od svého vzniku bylo EPC Kinguin důkazem růstu a výchovy talentů v oblasti esportu. Jeho zázemí, často považované za nejmodernější, poskytovalo útočiště týmům, které chtěly zdokonalovat své dovednosti v konkurenčním a podpůrném prostředí. Vliv centra přesáhl pouhý profesionální trénink; od roku 2022, po vypuknutí války, se stalo komunitním centrem, kde se hráči z Ukrajiny a jejich rodiny mohli spojit pod společným praporem vášně pro esport.

Uzavření EPC Kinguin znamená víc než jen konec místa konání; představuje posun v esportovém prostředí. Přínos centra pro komunitu a sport byl nezměrný, od hostování mezinárodních týmů až po poskytování útočiště a podpory ukrajinským hráčům a jejich rodinám v těžkých časech. Odkaz EPC bude nepochybně žít dál v kariérách, které pomohlo formovat, a komunitě, kterou vybudovalo

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.