Kvalifikace na RMR se chybám nevyhýbají - jedna z nich dokonce zneviditelní hráče!

  • 20. 01. 2024 20:00
Zdroj titulní fotografie: X @semphisss

Zdá se, že v kvalifikacích na Major RMR se objevila další potenciálně zlomová chyba hry, která se tentokrát týká neviditelných hráčů. Po nedávném skandálu se zneužitými nabídkami pro přepínání týmů je tato chyba s dalším v řadě technických problémů CS2, které negativně ovlivňují jak normální hraní, tak i profesionální turnaje.

Dne 14. ledna bývalý profesionál Kory „SEMPHIS“ Friesen, který nyní trénuje severoamerický tým Nouns Esports, upozornil, že tato konkrétní chyba na mapě Nuke stála jeho tým jedno kolo v kvalifikaci na Major RMR.

Člen komunity následně na SEMPHISe navázal a ukázal chybu v akci, čímž dokázal, že ji lze znovu vytvořit. V současné době neexistuje žádné vysvětlení, proč k chybě dochází, avšak další video od známého dataminera ThourCS2 může naznačovat, že je něco špatně s tím, jak hra vnímá přiblížení AWP. Zda má bug něco společného s mapou Nuke jako takovou, není dosud jasné. Zmíněné video ukazující chybu se poprvé objevilo v listopadu 2023 - tedy téměř tři měsíce před kvalifikací, a Valve ji stále neopravilo.

Here is the Nuke's invisible player bug mentioned by Semphis that affected their RMR game.
byu/Pokharelinishan inGlobalOffensive

Letošní kvalifikace na Major RMR byly poznamenány problémy, zejména technického a cheaterského charakteru. Ve spojení se všemi problémy, které CS2 dosud sužují, se budoucnost tohoto předního FPS titulu nejeví vůbec růžově. Doufejme, že se Valve pustí do odstraňování těchto chyb dříve, než se to dotkne důležitějších částí turnaje, jako je RMR - nebo dokonce Majoru samotného.

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.