Tipsport Grand Slam je dokonán! Dynamo Eclot vítězí nad SINNER a odnáší si tak vysněný titul

  • 18. 03. 2024 10:00
Zdroj titulní fotografie: PLAYzone

Fantastické výkony Dynama Eclot v posledním finále Tipsport Grand Slamu zanechaly fanoušky bez dechu. I přes prohru druhé mapy dokázali udržet klidné hlavy a vyhrát nad SINNERS ve třímapové bitvě.

V dramatickém finále si SINNERS zvolili mapu Inferno, tentokrát se jim však nepodařilo zopakovat úspěch z předchozího zápasu na mapě Mirage. Přestože začali dobře s výhrou v pistolkovém kole, Dynamo Eclot se rychle vzpamatovalo. SINNERS se následně snažili držet své strategie, DNE však našli protiútok a převzali kontrolu nad hrou a rovnou i nad celou mapou.

Jako druhou mapu se Dynamo Eclot rozhodlo pro riskantní tah a vybralo mapu Nuke, která je však také silnou stránkou SINNERS. Tento krok se ukázal jako chybný, protože SINNERS se rychle vzchopili, předvedli silný individuální výkon a získali vedení, přičemž SINNERS následně i dovyrovnali stav série.

Na Overpassu, který rozhodl o celém turnaji, se DNE podařilo prolomit sérii SINNERS. I přes to dočasné vedení SINNERS 7:5, Dynamo Eclot neztratilo svou bojovnost. V druhé polovině zápasu převzali otěže a začali diktovat tempo. SINNERS se sice statečně bránili v několika klíčových momentech, ale nakonec bylo Dynamo Eclot, kdo se radoval z vítězství a zisku vysněného titulu Tipsport Grand Slam.

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.