Vitality zničilo C9 a zůstává tak dva zápasy od obhajoby Major titulu

  • 28. 03. 2024 20:00
Zdroj titulní fotografie: PGL

Tým Vitality a Cloud9 zahájily 28. března play-off PGL Copenhagen CS2 Major, a tak se v prvním kole čtvrtfinále střetli dva giganti proti sobě. Tentokrát to nebyl příběh Davida proti Goliášovi, Vitality svého soupeře převálcovali.

Boombl4 a jeho posádka se na výběru týmu Vitality vyřádili na Infernu, kde po většinu zápasu šli soupeři na ruku. Vitality našli klíčová vítězství a clutche ve druhé polovině zápasu a přehráli tak C9 13:8. Poté rozdrtili tým CIS výsledkem 13-2 na Anubisu, čímž si zajistili postup do semifinále.

Oba týmy postoupily z vyřazovací fáze s výsledkem 3:1, i když rozdíly ve svém výkonu byly hmatatelné. V pozápasovém rozhovoru FlameZ přiznal, že ve skupinové fázi byli „mimo“, zatímco v playoff se cítí živí a přesní.

Vitality triumfovali na posledním Counter-Strike Majoru loni v květnu, kdy v Paříži zvedli nad hlavu trofej. Pokud chtějí obhájit titul na Majoru i letos, měli by si svou hvězdnou formu udržet. Soupiska se od té doby podstatně změnila: FlameZ a Mezii nahradili Magiska a Dupreeha a XTQZZZ nahradil Zonica v roli trenéra. Přesto se stále jeví jako jeden z nejsilnějších soupeřů na kodaňském Majoru.

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.