Adejis na Sinners nestačil a Entropiq Prague poráží Cryptovu

  • Ondřej Petruška
  • 23. 11. 2022 16:05

Čtvrtfinále druhého Splitu Sazka eCUP 2022 zná své vítěze, v semifinále se dnes, od 16:00, proti sobě střetnout favorité celého splitu, Sinners proti Dynamu Eclot, a na straně druhé, Entropiq Prague a Enterprise. Avšak, jak se jednotlivým semifinálovým týmům dařilo počas čtvrtfinálových utkání?

Sinners 2:0 Sampi-Tipsport

(Inferno 16:9, Nuke 16:12)

Andrej "Adejis" Kameništiak místo Lukáše "Habyzz" Doležala, Tomáš "tomkeejs" Tomka místo Jindřicha "ZEDKO" Chyby, toť přinesla možná trochu neobvyklá čtvrtfinálová bitva Sinners proti Sampi. Zázrak se avšak nekonal. Sampi svůj pick, Inferno, prohráli a na druhé mapě, Nuku, kde si aktuálně Sinners drží 72,2 % Winrate za poslední dobu, Hříšníkům nestačili.

Sinners vs Sampi-Tipsport - Tabulka Source: SazkaeLEAGUE.cz
Dynamo Eclot 2:0 eSuba

(Ancient 16:12, Mirage 16:9)

Ve čtvrtfinále také končí vlastník stříbrného titulu z Forgames, eSuba. Na picku Dynama Eclot, Ancientu, nasbírali 12 bodů, avšak, nestačilo to. Na druhé mapě, Miragi, se nezmohli ani na 10 a stavem 16:9 byla eSuba vyřazena z turnaje. Dynamo tak eSubě oplatilo čtvrtfinálovou porážku z play-off podzimního splitu.

Dynamo Eclot vs eSuba - Tabulka Source: SazkaeLEAGUE.cz
Entropiq Prague 2:1 Cryptova

(Mirage 16:12, Vertigo 11:16, Overpass 16:4)

Entropiq Prague a Cryptova se proti sobě v minulosti postavili minimálně 11 krát, kde si Entropiq Prague aktuálně drží náskok se stavem 7 - 4 vyhraných zápasů právě proti Cryptově. Tentokrát tomu nebylo jinak, Cryptova pustila svůj pick, Mirage, a to i přes to, že v první polovině nastřílela za teroristickou stranu 8 kol. Po přechodu na Vertigo, pick Entropiqu, to začalo vypadat nadějně. Cryptova za CT stranu nasbírala neuvěřitelných 14 kol a tak se Entropiq zmohl pouze na jedno kolo. Po přehození stran se Entropiq snažil stav otočit, bez úspěchu. Na decideru, Overpassu, zase předvedl sílu CT strany Entropiq, kdy v polovině vedl 12:4 a Ostravský tým se pak už nezmohl ani na jedno kolo.

Entropiq Prague vs Cryptova - Tabulka Source: SazkaeLEAGUE.cz
Enterprise 2:0 Andromeda

(Nuke 16:2, Mirage 16:6)

Enterprise vstupovalo do druhého splitu eCUPU s vědomím, že v týmu končí zahraniční hráči i s trenérem. Na morálku týmu to nemělo vliv a i tak si s Andromedou hravě poradili. Žádný zázrak se tu nekonal, Andromeda se v součtu obou map zmohla pouze na 8 kol na svojí stranu.

Enterprise vs Andromeda - Tabulka Source: SazkaeLEAGUE.cz

Druhý split Sazka eCUP můžeš sledovat zde:

Zdroj titulní fotografie: esport.sazka.cz

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.