Aleksib se podělil o své názory na možný návrat s1mple do NAVI

  • 23. 04. 2024 21:00
Zdroj titulní fotografie: X

Po vítězství na PGL Major Copenhagen 2024 se kapitán NaVi Aleksi „Aleksib“ Virolainen vyjádřil k možnému návratu Oleksandra „s1mple“ Kostyljeva do týmu. O rozhovoru informoval portál AFK Gaming.

Bylo by ti se s1mple v týmu lépe?

Po vítězství na Majoru těžko říct. Všichni si navzájem věříme a prostě jdeme s tímto týmem dopředu. Možná se v budoucnu něco změní a budeme potřebovat něco jiného, nebo B1ad3 bude mít jinou vizi.

Poznamenal také, že počáteční euforie po vítězství na Majoru už opadla.

První týden po triumfu byl plný euforie, žili jsme ze dne na den a uvědomovali si, čeho jsme dosáhli. Teď už jsme ale s týmem zpátky na zemi a ten okamžik je za námi. Nadále si klademe vysoké cíle a chápeme, že se na našem vítězství sešlo mnoho různých faktorů a že to nebylo jednoduché. Stále musíme tvrdě pracovat, abychom hráli na stejné úrovni nebo vyhráli další turnaj.

Aleksib zdůraznil neustálé sledování vysokých cílů a uznal mnoho faktorů, které přispívají k jejich úspěchu. Od vítězství na Majoru se tým NaVi nadále soustředí na neustálé zlepšování a ví, že udržení úspěchu vyžaduje neúnavnou práci a odhodlání.

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.