Americké RMR představuje další postupující. Kdo z NA bude bojovat o Major?

  • 19. 02. 2023 16:55
Zdroj titulní fotografie: GAMERSCLUB

Včera jsme si představili kvalifikované týmy v regionu Asie, dnešním dnem se zaměříme na RMR celoamerické, tedy sever a jih.

Americká scéna je v komunitě známa jako specifická záležitost, každý hráč a nadšenec kolem esportu zná vtípky, které o této komunitě kolují.

Noví postupující ze severoamerické kvalifikace

Complexity a PaiN, to je dvojice týmů, které prošli severoamerickou uzavřenou kvalifikací rovnou poměrem 3-0 na zápasy. Oba dva týmy tak uvidíme zabojovat offline o postup na Major v mexickém Monterrey, kde se od 5. do 9. 4. 2023 uskuteční závěrečná kvalifikace.

Nutno zmínit, že Complexity po cestě narazilo na historicky úspěšné MIBR, avšak hravě si s nimi poradili i když to ze začátku zas tak jednoznačné nevypadalo, 2:1 na mapy.

Jak fungují americké RMR?

Do nynější doby zbývá ještě pět volných místenek na RMR v Mexiku do konce, které bychom měli znát už dnes, 19. února. Tyto vítězné týmy doplní dalších sedm týmů z jihoamerické uzavřené kvalifikace a také FURIA a Liquid , kteří obdrželi pozvánky na kvalifikační soutěž na Major díky jejich obsazení v Legends Stage na IEM Rio Major v listopadu minulého roku.

Dosud známé týmy, které uvidíme bojovat na závěrečné kvalifikační fázi o Major:

Liquid
Imperial
paiN
FURIA
BESTIA
Complexity

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.