Anubis jako zlatý důl! Nejnovější bedna vydělává miliony denně

  • 27. 04. 2023 17:00
Zdroj titulní fotografie: Skinport

Po migraci mapy Ancient do aktivního seznamu kompetetivních map, výměnou za dosavadní Dust II, a vzhledem k blížícímu se Majoru v Paříži bylo jasné a očekávalo se, že oficiální představení kolekce skinů je záležitostí pouho pouhého času.

Co je však pozoruhodné až neuvěřitelné je to, jakou pozornost a popularitu daná bedna obdržela a vývojáři se mohou v momentální době jen a pouze radovat. Nalézají totiž doslova zlatý důl, který pravděpodobně stále vydělává miliony dolarů denně!

Tržby z prodejů a otevírání beden trhají rekordy, opět!

Známý tvůrce obsahu zabývající se vývojem trhu a investováním spojený se hrou CS:GO, TDM_Heyzeus, provedl průzkum prodejnosti nejnovější bedny a zjistil šokující.

V horizontu něco kolem 48 hodin od vypuštění bedny s kolekcí Anubis bylo prodáno přes 5 500 000 kousků, což po převedení na reálný zisk činí přes 11 000 000 amerických dolarů, tedy v přepočtu přes 234 milionu korun!

Po oficiálním odhalení nově chystaného Source 2 enginu nová kolekce přihazuje do kotle nedávného rekordu, kdy se za měsíc březen otevřelo přes 40 000 000 obyčejných beden.

Ticho před bouří je víc než reálné

Při připočtení faktu, že se situace na trhu skinů stále exponencionálním vyvíjí trendem vzhůru, začinají se stávat herní předměty opravdovým zlatým dolem, a to nejen ze strany vývojářů.

Otázkou může být, jaké limity tento růst může v budoucnu ještě mít a jaký vliv bude mít jak na vývoj hry samotné, tak i na celkovou ekonomiku, a to nejen v internetovém přostředí.

Zajímavé bude sledovat, co s aktuálním trhem provede potencionálně nejbližší nadcházející bedna, a co teprv letní vydání Counter-Strike 2 pro širokou veřejnost?

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.