Apeks po boku STYKA mění po 4 letech trenéra. Dočkáme se vzestupu?

  • 28. 03. 2023 15:00
Zdroj titulní fotografie: Sazka Esport

Dlouhodobější soupiska Apeks hledá prostředek pro zlepšení svých výkonů. Chybu vidí ve svém dosavadním trenérovi, a proto přichází změna.

Apeks se rozhodl, že neprodlouží smlouvu s Pålem "Polly" Kammenem po jejím vypršení koncem června:

"Pål s námi byl od začátku, což toto rozhodnutí ještě více ztěžuje. Bohužel jsme dosáhli horších výsledků, než jsme očekávali, přestože jsme do hlavního týmu CS:GO alokovali dostatek zdrojů. Nakonec jsou výsledky tím, co nejvíce záleží, " vysvětluje organizace v prohlášení na svých webových stránkách.

Nyní se Apeks nachází na 49. místě ve světovém žebříčku a potýká se s neúspěchem v kvalifikacích a v TIER-2 ligách, s nejlepším úspěchem v podobě místa na RMR.

Torbjørn "mithR" Nyborg, trenér týmu Apeks Rebels, bude přidán jako podpora Jakuba "kubena" Gurczynskiho a Martina "STYKO" Styka a spol. při důležité části sezóny, cestě na Major, kde mají šanci uskutečnit dlouhodobý cíl organizace a dostat se na Major samotný.

Mezi mithRovy nové úkoly bude optimalizace hry a týmové znalostní portfólio, individuální sezení s hráči a příprava na důležitý nadcházející RMR, který nadchází začátkem dubna.

Do konce své smlouvy bude Polly v Apeks pracovat na jiných projektech a dělat práci spíše analytickou.

"Také chceme využít této příležitosti k vyjádření našeho upřímného díku "Pollymu" za jeho čtyři roky v Apeks, jak jako hráči, tak jako trenéru. Jeho přínos zanechal nevymazatelnou stopu v naší organizaci. Mezi mnoha úspěchy během jeho působení patří kvalifikace na RMR, vítězství v Tipsport Cup Bratislava a dosažení mnoha vítězství v norské lize, Telialigaen, než jsme přešli na mezinárodní sestavu. Pål "Polly" Kammen bude vždy milovaným členem naší Apeks rodiny, " loučí se organizace.

Aktuální sestava Apeks:

Martin "⁠STYKO⁠" Styk
Joakim "⁠jkaem⁠" Myrbostad
Tim "⁠nawwk⁠" Jonasson
Justinas "⁠jL⁠" Lekavicius
Damjan "⁠kyxsan⁠" Stoilkovski

Jakub "⁠kuben⁠" Gurczynski (coach)

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.