Astralis mění interně! Loučí se jak ředitel sportu, tak i analytik

  • 21. 06. 2023 15:30
Zdroj titulní fotografie: WallpaperAccess

Zatímco světová scéna po čas letní pauzy dosud mění hlavně hráče, Astralis provádí změny interně, tedy zatím.

Ve středu dánská organizace oznamuje velké změny ve svém manažerském týmu. Rozhodli se ukončit spolupráci s ředitelem sportu Kasperem Hvidtem, který byl součástí organizace od roku 2017, a také s hlavním analytikem Nicolaiem "HUNDEN" Petersenem, který byl představen jako součást týmu před šesti měsíci.

"Po období kolísajících výsledků, které vždy nedosáhly vysokých ambicí Astralis, je čas na změnu," stojí v oznámení Astralis. CEO Anders Hørsholt dodává: "Hráči, fanoušci a partneři musí jít do každého turnaje s pocitem, že můžeme vyhrát, avšak to už se nějakou dobu neděje a dnes neseme následky."

Kasper Hvidt, bývalý házenkář a klíčová postava v manažerském týmu během nejúspěšnějších období Astralis, kdy vyhráli čtyři Major turnaje v letech 2017-2019, opouští organizaci po dvou letech zklamávajících výsledků, kdy Astralis nebyli příliš konkurenceschopní. "Jsem nesmírně hrdý na více než 35 titulů, které jsme v rámci všech týmů získali, a na výsledky, kterých jsme dosáhli. Pokud něco, tak mě mrzí, že iniciativy a změny, které jsme v posledním období provedli, nepřinesly výsledky, v jaké jsme doufali."

Organizace na závěr vyjádřila svá poděkování HUNDENovi za jeho čas strávený v týmu. "Nebylo to tak dlouho, jak jsme doufali, ale v pokračování naší práce do budoucna potřebujeme další profil, který by hlavního trenéra podpořil."

Nemluvě o kontroverzi ohledně HUNDENa, která vyšla na povrch relativně nedávno. Zdroje Richarda Lewise odhalily, že HUNDEN prý podepsal smlouvu s Astralis, zatímco měl stále smlouvu s týmem Heroic v roce 2021, a k jednáním došlo právě za účasti Kaspera Hvidta. Richard Lewis na základě dostupné dokumentace konstatoval, že HUNDEN "pevně věřil, že pracuje pro Astralis, a plnil jménem této organizace řadu úkolů, přestože byl stále zaměstnancem Heroicu.."

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.