BetBoom vytváří tým v CS:GO, hlavní hvězdou bude nafany

  • 01. 08. 2023 23:30
Twitter: BetBoom Team

Nová velká ruská sestava je na světě, už dlouho se spekulovalo o příchodu ruské organizace k CS:GO. Organizace sponzorovaná sázkovou kanceláří je fanouškům známá hlavně z Doty, kde skončila na pátém až šestém místě v posledním velkém turnaji, kterým byly Riyadh Masters.

Ruský tým vznikl teprve na začátku roku 2022 a během pár měsíců už byl na mezi špičkou světové Dota 2 scény, nyní jim půjde o to samé v Counter-Striku, hlavní hvězou nové sestavy bude nafany, který tak odchází z Cloud9, kde ho nedávno nahradil electroNic.

Dalším v pořadí je Kair0n, který si od svého odchodu z Virtus Pro nenašel žádnou dlouhodobější práci.Ten bude zároveň i nejmladším hráčem BetBoomu týmu. Nyní ho tak čeká přestup do jedné z největších ruských organizací, dále ho pak doplní bývalý AWP hráč týmu Forze, zorte.

Sestavu pak doplní další dva Rusové. S1ren a danistzz, oběma je 21 let, první zmíněný přichází z Team Spirit, naopak danistzz je jméno, které není až tak známé, objevil se v týmech Boston Crab a NewBALLS. Nyní ho tak čeká přestup k prvnímu velkému týmu.

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.