Bratrům Kněžínkům se daří, Tomáš dostal Fnatic do Group stage LEC, Aleš s EG vyřadil CLG

  • 27. 03. 2023 14:30

Cesta bratrů Kněžínků pokračuje dál v League of Legends světě. Jeden vyhrál čtyři zápasy v řadě v LEC, ten druhý pak v losers bracketu LCS vyřadil CLG. Zatímco Alešovi stačí vyhrát "pouze" dva zápasy pro postup na MSI, tak Tomáš musí vyhrát celý jarní split s týmem Fnatic.

Trvalo to skoro dva měsíce, ale Fnatic, jak je známe jsou zpět. Na střídačce skončil Wunder, tým pak opustili Rhuckz a Crusher. Přišla trojice Oscarinin, Advienne a Nightshare. Jeho možný přestup do Excelu nedopadl, protože se nakonec rozhodl pro Fnatic.

Vypadá to tak, že to pro něj i jeho tým byla správná volba. Tým s Humanoidem sice začal split čtyřmi porážkami, ale bylo vidět, hlavně v posledním zápase, se posouvají. To se nakonec ukázalo, jako fakt, tým okolo Humanoida porazil Heretics a KOI, čímž ukázali, že není v plánu podruhé v řadě nepostoupit.

Tento týden ještě zvítězili proti oběma finalistům zimního splitu, což je posunulo do TOP5 v LEC a zajistilo jim postup do group stage. O poslední postupové místo se dnes porve trojice MAD Lions, Team Heretics a Excel Esports, všichni ostatní si postup už zajistili.

Dobře se vedl i Aleš "Freeze" Kněžínek, který trénuje Evil Geniuses. Zlí géniové šli do Play-offs sice až z pátého místo, což znamenalo start v losers bracketu. První narazili na Counter-Logic Gaming. CLG se ani neohřáli a už mohli jet zase domů. EG zvítězili v poměru 3-0 a jsou tak blíže postupu na MSI.

Z LCS uvidíme na MSI dvojici týmů, stejně jako z LEC, takže je klidně možné, že uvidíme souboj bratrů Kněžínků. Aleš musí porazit Golden Guardians a poraženého ze zápasu FlyQuest vs. Cloud 9. Jeho bratra čeká ještě dlouhá cesta, další zápas z jeho cesty můžete sledovat už dnes v 19:00 na kanále LEC.

Zdroj úvodního obrázku: Twitter Fnatic

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.