Budapest Five do světa! Maďarská organizace podepisuje mezinárodní sestavu

  • 21. 02. 2023 00:30
Zdroj titulní fotografie: Fraglider

Přesně 5 měsíců. To je doba, kdy byl zaznamenán poslední oficiální zápas této maďarské organizace a není příliš divu, organizace se dosud příliš nedařilo vydávat jakékoliv přelomové herní výkony. Tahle skutečnost by se dnešním dnem měla změnit, organizace totiž oficiálně přebírá dosavadní soupisku týmu Juggernauts a očekává se návrat Budapest Five na scénu.

Soupiska, kterou organizace podepisuje, se nedávno zúčastnila otevřených kvalifikací na BLAST.tv Partis Major Europe RMR. Bojovala relativně obstojně. Dostala se úspěšně až do 32. kola, což jsou dvě vítězství před umístěním v uzavřené kvalifikaci RMR. Nakonec je však porazili Sinners.

Kdo jsou hráči na nové soupisce?

Jádro nové sestavy Budapest Five tvoří Nemanja "⁠sarenii⁠" Šarenac , Dejan "⁠Katalic⁠" Koprivica a Tim⁠ "susp⁠" Ångström. Trio, které spolu hraje od září 2022, kdy tvořilo převážnou část soupisky týmu KTRL. Pavle "⁠stYleEeZ⁠" Stojanovski je jedním z nejznámějších jmen na soupisce, hrál totiž přibližně 18 měsíců za makedonskou soupisku BLUEJAYS. Jediným původním členem zůstává Fodor "⁠fleav⁠" Levente, který za organizaci do konce jejího oficiálního působení hrál přibližně 3 roky.

Aktuální sestava Budapest Five:

Nemanja "⁠sarenii⁠" Šarenac
Dejan "⁠Katalic⁠" Koprivica
Tim "⁠susp⁠" Ångström
Fodor "⁠fleav⁠" Levente
Pavle "⁠stYleEeZ⁠" Stojanovski

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.