Bývalý spoluhráč s1mple míří z Cloud9 do Virtus.pro! Prosadí se pod vedením legendárního Jame?

  • 15. 04. 2024 13:00
Zdroj titulní fotografie: Virtus.pro

Virtus.pro si díky svému ohromujícímu obratu zajistila podpis Denise „electroNic“ Sharipova, čtyřnásobného hčtyřnásobného hráče ve světové desítce. Tento přestup je významnou událostí na CS2 scéně, protože electroNic nahradí Nikolaye „mir“ Bityukova na aktivní soupisce ruského týmu.

V oficiálním prohlášení electroNic vyjádřil své nadšení z připojení k týmu kalibru Virtus.pro a poukázal na nedávné vítězství týmu na Majoru a prvotřídní kondici jeho hráčů. Zvláště zmínil perspektivu hrát pod vedením Jamea, chválíc jeho jedinečný přístup jako in-game lídra.

Tento přestup má vyřešit výkonnostní potíže týmu Virtus.pro v roce 2024, kdy byla jejich cesta přerušena na IEM Katowice v Play-in a na PGL Major Copenhagen jim těsně uniklo play-off. S příchodem electroNica chce tým pozvednout svou hru, zejména proto, že mirovy výkony v poslední době zaznamenaly pokles.

Generální ředitel Virtus.pro Nikolai Petrossian doufá, že vstup electroNica do týmu poslouží jako katalyzátor triumfu v jejich nadcházejících snahách v Dallasu, Londýně a dalších významných turnajích. Zatím však není jasné, zda electroNic debutuje na turnaji Pro League na Maltě.

Soupiska Virtus.pro je se začleněním electroNic připravena na oživení a je vyzbrojena aktualizovanou sestavou, která je připravena bojovat o nejvyšší ocenění CS2:

Dzhami "Jame" Ali
Evgenii "FL1T" Lebedev
David "n0rb3r7" Danielyan
Petr "fame" Bolyshev
Denis "electroNic" Sharipov

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.