Bývalý talent Copenhagen Flames je zpět! Nejlepší hráč odchází na lavičku

  • 13. 03. 2023 14:30
Zdroj titulní fotografie: AFK Gaming

Ke změnám v soupisce se po delší době odhodlala i dánská organizace Copenhagen Flames, která po neúspěchu kvalifikovat se na evropská RMR byla nucena začít dělat změny.

Dnešním dnem organizace vítá svého staronového člena, Asger "⁠Farlig⁠" Jensen , a to za cenu Iulian "⁠regali⁠" Harjău, kterého posílá na lavičku.

Farlig byl bez týmu od svého nešťastného působení v Astralis, což bylo roční období, během kterého měl průměr 0,99 dle ratingu HLTV a měl problém najít konzistenci. To by se mělo nyní změnit. Za Copenhagen Flames si naposledy zahrál v období říjen 2018 až květen 2020.

Spása, anebo cesta do hlubin zkázy?

Na první pohled se tento krok zdá celkem matoucí, protože regali byl dosud statisticky nejlepším hráčem Copenhagen Flames od sestavení soupisky samotné. Jeho rating 1,20 dle HLTV během jeho funkčního období převyšuje rating druhého nejlépe hodnoceného hráče. Taktéž byl nějakou dobu nabízen jako jeden z nejslibnějších AWP hráč na scéně.

Vyjádření organizace

"Všem by mělo být zřejmé, že regali má některé jedinečné vlastnosti. Co se jeho raw dovedností a mechanických schopností týče, patří již k absolutní světové elitě. Zároveň si také musíme uvědomit, že v některých ohledech není naše shoda ideální pro to, jak chceme hrát a směřování týmu. A tak jsme provedli tuto změnu, abychom zlepšili celkovou úroveň týmu." vzkázal v prohlášení organizace nynější vedoucí esportu Copenhagen Flames, Philip Karsbøl.

"Navíc věříme, že farlig se perfektně hodí. Je to v první řadě fantastický kluk a spoluhráč, ale kromě toho je to také neuvěřitelně talentovaný hráč, který v našem klubu historicky předváděl velmi vysokou úroveň. Od svého posledního pobytu v Copenhagen Flames získal farlig ještě více zkušeností a očekáváme, že bude mít okamžitý dopad." dodává.

“Vystřižek.PNG”
První zápas soupisky proti ruským Aurora Source: HLTV.org

Aktuální sestava Copenhagen Flames:

Johannes "⁠b0RUP⁠" Borup
Thomas "⁠birdfromsky⁠" Due-Frederiksen
Rasmus "⁠raalz⁠" Steensborg
Thomas "⁠TMB⁠" Bundsbæk
Asger "⁠Farlig⁠" Jensen

Benjamin "⁠cube⁠" Stabell (coach)

Iulian "⁠regali⁠" Harjău (benched)

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.