Čachry v BIG! Dlouholetého snipera nahrazuje talent z akademie

  • 20. 02. 2023 23:55
Zdroj titulní fotografie: EGW

Německá organizace dnešním dnem oznamuje relativně velkou změnu ve své soupisce. BIG si svého AWP talenta z akademického týmu oblíbil natolik, že se rozhodl vyměnit dosavadního snipera Floriana "⁠syrsoN⁠" Rische za talenta Marcel "⁠hyped⁠" Köhn, který se dnešním dnem stává součástí hlavní soupisky.

Pro syrsoNa tímto končí tříleté aktivní působení v aktivní sestavě a to i přes to, že má na svém kontě milníky, které organizaci v minulosti značně pomohli posunout své působení na dnešní úroveň. Konzistence však začala postupem času pokulhávat, změna tak byla jen pouhou otázkou času.

syrsoN_1_ucgytf.jfif

Florian "syrsoN⁠" Riscsc Source: Pley.gg

"Po vzájemné dohodě s Florianem "syrsoN" Rischem jsme se společně rozhodli, že bude až do odvolání zastávat místo na lavičce," prohlašuje CGO organizace BIG, Roman Reinhardt. "Jako náhrada za něj v hlavním týmu CS:GO nastoupí Marcel "hyped" Köhn, který získal příležitost předvést, čeho je schopen, zvláště po svých klíčových výkonech v IEM Rio Qualifier."

Nejbližším turnajem, kde zbrusu novou skvadru BIG uvidíme, je CCT West Europe Series 1, který zahájí přímo z osmifinále, do kterého byli pozváni. První zápas se plánuje zítra, tj. 21. 2. 2023 od 10:00, proti týmu Spirit Academy.

Aktuální hlavní sestava německých BIG:

Johannes "⁠tabseN⁠" Wodarz
Nils "⁠k1to⁠" Gruhne
Josef "⁠faveN⁠" Baumann
Karim "⁠Krimbo⁠" Moussa
Marcel "⁠hyped⁠" Köhn

Fatih "⁠gobb" Dayik (coach)

Florian "⁠syrsoN⁠" Rische (benched)

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.