Caedrel: Myslím si, že Humanoid je nejlepší midlaner v Evropě

  • 13. 11. 2022 13:50

Bývalý profesionální hráč, nynější komtentátor a conter creator pro tým Excel Caedrel se v posledních dnech na svém streamu často vyjadřoval k přestupům v LEC. Hlavním tématem, o kterém Caedrel mluvil, byl upgrade LEC a výměny hráčů mezi týmy.

Když došlo na tým Fnatic, tak se rozpovídal o tom, že Fnatic mají dva hráče, kteří chtějí hrát weakside, tudíž bude muset převzít roli carry někdo jiný. Zbyla dvojice Humanoid, Razork a podle Caedrela by to měl být právě český hráč, který vezme všechno na sebe.

Caedrel: Když se na ty dva podíváte na papíře, tak si myslím, že to carry je Humanoid. Myslím si, že Humanoid je nejlepší midlaner v Evropě, celkově možná ne, ale jeho výkon na Worlds by šílený, netuším, co v USA kouřil, ale hrál jako absolutní blázen, gapoval každého

Neuvěřitelné se zdají i jeho statistiky, v poměru k ostatním midlanerům měl největší procento udělěného poškození z týmu. Dokonce si připsal i 8 solokillů, ke kterým přidal průměr přes 730 goldů za minutu. Patřil jednoznačně k nejlepším na Worlds.

Příští rok ho ale čeká těžká výzva, podle většiny expertů dostal jeho tým downgrade a v roce 2023 tak bude muset zářit ještě jasněji. Britský komentátor ještě zmínil, že pro Humanoida jsou hry proti slabším týmům nudné a tak se v nich tolik nesnaží.

Do příštího roku nastoupí společně s dvojicí Wunder a Razork, se kterými hrál už v minulém splitu. V další sezoně je doplní dvojice Rhuckz a Rekkles, ta nahradí dvojici Upset, Hylissang.

Zdroj úvodní fotografie: LoL Esports, Riot Games

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.