Caliste s KC zničil Istanbul Wildcats a v semifinále ho čeká Kamilius

  • 30. 08. 2023 14:00
Zdroj: Twitter EMEA Masters

Poslední dvě čtvrtfinále EMEA Masters jsou již minulostí. Setkaly se v nich týmy Istanbul Wildcats a Karmine Corp, v druhém pak Team GO se slovenským hráčem Kamiliusem pro SK Gaming Prime. Oba francouzské týmy zvítězilya zahrají si tak zítra o postup do finále.

Když Karmine Corp přivedli Calisteho, tak nikdo asi nepočítal s tím, že si šestnáctiletý mladík přivlastní celou Evropu. Dokázal to sice den po svých sedmnáctých narozeninách, alezničil obhájce titulu EMEA Masters a vede Karmine Corp k čtvrtému titulu.

Druhé utkání bylo z pohledu fanoušků rozhodně zajímavější. Češi a Slováci mohli fandit Kamiliusovi, který po dvou mapách prohrával 0-2. Po zahozeném vedení ve druhé mapě už to vypadalo tak, že GO nezvládnou porazit neměckého mistra, SK Gaming Prime.

Pak ale přišel neuvěřitelný výpadek SKP a GO snížili na 1-2. Čtvrtou hru také brali GO a rozhodovalo se v páté. Tam GO urvali velké vedení, které nedokázali udržet a hra se začínala posouvat na stranu SK Prime. Naštěstí pro GO přišel od SKP nevydařený teamfight a GO hru dokázali ukončit a postupují tak do semifinále EMEA Masters, kde se utkají právě s Karmine Corp.

První semifinále nás čeká už zítra, v něm se utkají italští Macko proti Španělským Movistar Riders. Druhý zápas o postup do Montpellier, kde se odehraje finále, pak uvidíme v pátek. Oba zápasy můžete sledovat s českým komentářem na twitch kanále hitpointcz.

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.