CapseN definitivně končí v DNE! Kam teď zamíří, vrátí se?

  • 29. 04. 2023 15:00
Zdroj titulní fotografie: Twitter @dynamoeclot

Když Lukáš "CapseN" Koláčný na konci loňské sezóny odešel z osobních důvodů na lavičku, nebylo příliš jasné, kdy a kde ho opět uvidíme. Jedno však teď už víme, veškeré jeho spojitosti s Dynamem Eclot jsou nyní u konce a aktuálním tématem je, kam, a v jaké to vlastně formě zamíří.

"Mám chuť hrát a rozvíjet se jako hráč i jako člověk"

Po téměř 4 měsích bez angažmá v profesionálním hraní se na scéně šuškalo o spoustě různých formách, ve kterých by se CapseN mohl na scénu vrátit zpět. Přes různé týmy, až dokonce po pozici na analyst desku, kde se dokonce nedávno na Tipsport CS:GO Praha nakonec i objevil.

Společně s vydáním oficiálního oznámení organizace a s paralelou rozvázání smlouvy s DNE se i Lukáš o svých ambicích na Twitteru rozmluvil: "V současné době jsem volným agentem, protože moje smlouva s DNE vypršela na základě vzájemné dohody. Mám chuť hrát a rozvíjet se jako hráč i jako člověk. Jsem připraven na nové příležitosti, jelikož jsem již dokončil bakalářskou práci. Pokud máte zájem, ozvěte se mi."

Je tedy patrné, že Capsenův návrat na scénu je pravděpodobně blíž, než se dosud zdálo a dle portálu PLAYzone to bude již na nadcházející zastávce v boji o Bratislavu. Měl by si tak nějakou dobu zahrát po boku Rudolfa "Rutk0" Kovalčika a Andreje "Adejis" Kameništiaka v barvách eEriness. Kde se však usadí posléze? Na to si budeme muset ještě nějakou tu chvíli počkat.

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.