CCT: SINNERS míjí CPH Flames a zabojují o finále! Vyzvou obhájce titulu?

  • 30. 04. 2023 09:00
Zdroj titulní fotografie: Sazka Esport

CCT Central Europe Series pomalu ale jistě eskaluje do finiše a po dnešku bude znám tým, který shrábne prizepool o hodnotě 50 000$ a stane se tak šampionem sezóny nesoucí číslo 6. Obhájí svůj titul opět ukrajinská sestava Monte, anebo snad zazáří poslední zbývající tuzemský zástupce, SINNERS?

SINNERS jako dosud téměř nezastavitelný stroj na vítězství

SINNERS vstoupili do PLAY-OFF v poměrně našlápnuté formě. Ve skupinové části se po poražení týmů jako je "359" 2:1, Iron Branch 2:0 a Coalesce 2:0 nechali SINNERS pozastavit pouze nad úvodním zápasem proti Let Us Cook, týmu v čele s Janusz "Snax" Pogorzelski, kde prohráli v těsném skóre 1-2 na mapy. Vzešli tak ze skupin z druhého místa se stavem 3-1 na zápasy.

SINNERS 2:0 GODSENT

(Overpass 16:9, Ancient 16:13)

V osmifinálovém zápase na ně však čekal papírově lepší TOP43 tým světa, GODSENT, kde najdeme hráče jako je například William "draken" Sundin či Nicolas Gonzalez "Plopski" Zamora. Ani zde SINNERS nenarazili na překážku a po relativně vyrovnané bitvě překvapivě zápas získali ve svůj prospěch 2-0 na mapy.

SINNERS 2:0 Copenhagen Flames

(Anubis 19:17, Vertigo 16:12)

Včerejší čtvrtfinále se neslo ve znamení souboje s dánskými Major ex-reprezentanty, Copenhagen Flames, které aktuálně můžeme zahlédnout na příčce TOP53 dle HLTV. I dnes vstoupili SINNERS do zápasu ve stejnojmenné formě a konzistenci. Obe dvě mapy se nesly v o něco vyrovnanějším duchu, avšak SINNERS si dokázali zápas vzít ve svůj prospěch 2-0 a postupují tak do finálového dne, kde se vše rozhodne.

Hlavním hybatelem byl skvěle podaný výkon Jindřicha "ZEDKO" Chyby, který si nastřílel neuvěřitelných 55 zářezů a skončil tak s ratingem 1.37 dle HLTV.

Finálový den za všechny prachy

SINNERS 12:30 HEET

Do semifinále vstupují SINNERS bez ztráty jediné mapy v dosud rozehraném PLAY-OFF a dnes od 12:30 nastoupí proti franzouské soupisce HEET, která aktuálně nosí příčku TOP57 dle HLTV. Ti včera ve čtvrtfinále v těsném souboji porazili výherce skupinové části, EYEBALLERS, a jsou plně odhodlání tak SINNERS plně konkurovat.

Monte 15:30 Astralis Talent

Na straně druhé budeme od 15:30 svědky duelu solidně vypadající akademky Astralis proti potencionálním obhajovatelům z minulé sezóny, ukrajinských Monte. Papírově se počítá s vítězstvím Monte, avšak po atraktivním výkonu talentů z Astralis těžko říci, jaký trend bude zápas ve výsledku nést. Nechme se překvapit.

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.