Charca napsal spoluhráči v SoloQ ať si prostřelí hlavu, narozdíl od Marca vyhazov nedostal.

  • 11. 02. 2023 18:50

Je to pár měsíců, co jeden z hráčů Sampi napsal v SoloQ něco, za co byl vyhozen z organizace. Nyní se situace opakuje, ale úplně s jiným výsledkem. Proč tomu tak vlastně je? Jak je možné, že Charca z týmu vyhozen nebyl? Komunita má jasný názor.

Návod, jak si vykopat hrob v praxi nám v první lize předvádí organizace Sampi. Na záčatek sliby minulé sestavě o tom, že si alespoň 4 z nich zahrají Hitpoint Masters a nic z toho. K tomu ještě ohromný neúspěch sestavy nové, kterou organizace přivedla místo oblíbená pětice, která je do ligy dostala.

To ovšem není ani zdaleka vše, před začátkem sezóny přibyla informace o tom, že coach Kikro nedokáže coachovat v angličtině. Včera tomu dodal třešničku Charca, který ve své SoloQ hře psal do chatu více než by měl a jeden z jeho spoluhráčů se rozhodl přidat zprávy na Twitter.

Co vlastně Charca tak špatného napsal? Nazýval své spoluhráče odpornými pedofily. Následovaly zprávy o tom, jak jsou jeho spoluhráči kusy h*ven. K tomu ještě podrobně vysvětlil spoluhráči, jak se má zastřelit a všechno zakončil přáním smrti všem ve svém týmu.

Názor komunity je jasný, jde o mnohem horší zprávy, než to co psal Marco a tak by měl být Charca vyhozen. Když šlo o Marca, tak italský support byl kontaktován v řádech minut po situaci. Nyní to Sampi trvalo skoro celý den a Charca v týmu zůstává.

Dvojí metr? Sampi vyhazovem Marca nastavili jednoznačný metr, který Charca překročil a i tak zůstává hráčem týmu. K tomu se vyjádřili i hráči první ligy jako Reedfoo a DVLK, oba komentovali s nadsázkou na dvojí metr organizace.

Pokoušeli jsme se kontaktovat manažera týmu Sampi Berryho s žádostí o vyjádření, ten ale neodpověděl. Jediné vyjádření od Sampi mluví o tom, že Charca bude potrestán podle hráčské smlouvy.

Zdroj obrázku: Sampi

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.