Cloud9 získají dva nejlepší ERL midlanery, jeden z nich měl jít minulý rok do Fnatic

  • 05. 11. 2022 09:00

Přestupové období roku 2022 začíná nabírat na obrátkách, seznam přestupů se stále zvětšuje. Pozadu nezůstavají ani týmy z americké LCS. Cloud9 opuští midlaner Jensen, který se podíval na posledních 8 světových šampionátů.

Tématem posledních dnů v evropských regionálních ligách byly hlavně přestupy Whiteknighta, Eiky, Rubyho nebo rhuckzův posun do hlavního týmu Fnatic. Kromě toho se spekuluje například o přestupu českého midlanera Sajatora do Barcelony.

S další velkou zprávou přišel několik dní dozadu Alejandro Gomis, Cloud9 se rozhodli zainvestovat do dvou talentovaných hráčů. Oba tito hráči hráli v letošním roce v EU Masters a v předních týmech svých lig. Cloud9 se zaměřili na dvojici EMENES, Diplex.

O Diplexovi se loni mluvilo jako o nejtalentovanějším hráči všech ERLs. Byl to právě on, kdo se měl připojit k sestavě Fnatic místo Humanoida. FNC se nakonec rozhodli jinak a ruský hráč s původem z Německa tak zůstal v akademii týmu Vitality. Letos už skautům z jiných týmů neutekl.

Do Cloud9 Academy by pak měl zamířit EMENES, který v letošním roce reprezentoval barvy týmu JD EXCEL. V týmu měl ale nějaké problémy a tak se s ním rozloučil. Nahradil ho Mrozku, který nedosahoval ani zdaleka jeho kvalit. Korejský midlaner by měl být druhým hráčem, kterého si letos Cloud9 vybrali.

Zdroj úvodní fotografie: LoL Esports, Riot Games

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.