Coach rozvazuje vztahy s Entropiqem. Spojí síly s BoombI4?

  • 10. 01. 2023 20:50

Ruská sekce Entropiq se dnešním dnem finálně loučí s trenérem Dmitrym "⁠hooch⁠" Bogdanovem. Končí tím spolupráce, která začala v květnu 2021 podepsáním kontraktu s EPG Family.

Dmitrymu se počas jeho spolupráce poměrně dařilo. Sestavu v čele s Alekseyem "NickelBack" Trofimovem se mu podařilo dotáhnout na úctihodné 9. místo světového žebříčku a na PGL Majoru ve Stockholmu 2021 až na dělenou 9.-11. příčku.

Po úspěších přichází pád

Výsledky sestavy začaly však postupem času upadat, a tak se organizace v roce říjnu 2022 rozhodla přesunout veškerou soupisku na přestupovou listinu. Jako hlavní důvody tohoto rozhodnutí souvisí s neúspěchy kvalifikovat se na PGL Antwerp a IEM Rio Major, k tomu se přidala válka na Ukrajině a nemožnost plnění obchodních cílu spojených s ruskou soupiskou.

Sestava Entropiq, která byla v říjnu 2022 rozpuštěna Source: Entropiq

Všech 5 členů soupisky tak bylo zproštěno závazků s organizací, a to včetně jejich analysty. Ruského trenéra a Igora "⁠Forester⁠" Bezotecheskiho se však tato rozhodnutí dotknula až na ke konci roku, jelikož jejich kontrakt začiná končit až s příchodem Nového roku. hooch se tak dnešním dnem stává volným, avšak druhý jmenovaný stále zůstává vázán na českou organizaci

Kam teď úspěšný ruský trenér zamíří ?

Po rozhovoru Andreya "Jerry" Mekhryakova na Cybersports.ru začíná být jméno ruského trenéra spekulativně spojováno s nadcházejícím ruským projektem BetBoom, který by do budoucna měl být ve spolupráci s bývalými šampiony z NaVi, Kirillem "Boombl4" Mikhailovem a Egorem "flamie" Vasilievem.

"Aby se soupiska zkompletizovala, BetBoom Team musel rozhodnout o vyjednávání a odkupech přestupů. Organizace ale preferovala buď OverDrive, nebo hooch – avšak měli jsme vlastního trenéra, který s námi měl spolupracovat," stojí v rozhovoru o skládání soupisky projektu BetBoom. Zamíří tak ruský trenér do chystaného projektu ? Momentálně, těžko říct...

Zdroj titulní fotografie: Blix.gg

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.