Jak získat přístup do bety Counter Strike 2 a jakou máte šanci?

  • 27. 03. 2023 11:50
Zdroj titulní fotografie: Geeklando

Beta verze byla před nedávnou dobou představena veřejnosti a s tím i úzká přístupnost dosavadním hráčům. Dle často kladených otázek uvedených na oficiálních stránkách vývojářů jsou hráči vybírání na základě faktorů, mezi které se řadí mimojiné čas odehraný na oficiálních serverech v nedávné době, faktor důvěry a stav účtu služby Steam. Získaní přístupu do Counter-Strike 2 bety je tedy stále částečně zahaleno tajemstvím.

Pokud budete do testování vybrání, zobrazí se vám v levém horním rohu v hlavním menu CS:GO banner s logem CS2 pro potvrzení vstupu do bety. Pokud jste takový bannern nenašli, nezoufejte. Vývojáři slibují zpřístupňování této bety postupně a po vlnách.

Enroll Counter-Strike 2

Beta invite obrazovka Counter-Strike 2 Source: Reddit

Nedávno se přišlo na to, že je pomocí oficiální záložky na Steamu možné zjistit, komu z vašich přátel štěstí přálo a v době zpřístupňování bety pozvánku dostal. Můžete to zkusit i vy, a to právě teď a tady!

Statisticky se poslední dobou ukazuje, že přistup již dostala většina profesionálních hráčů a velcí celosvětový influenceři, naše československá scéna však není vyjímkou a dle ohlasů jej obdrželi i někteří bežní uživatelé.

Taktéž se spekuluje, že získání přístupu do beta verze hry ovlivňují další aspekty, které jste dosáhli nebo provedli v dosavadní verzi hry. Mimo již zmiňované faktory zde může hrát roli třeba stav vašeho účtu na Steamu nebo také i množství utracených peněz za herní předměty, klíče, kapsle apod.

336646076_744285887197009_7495508922253523945_n.jpg

Zkušenost jednoho z uživatelů Redditu Source: Reddit

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.