CS2 komunita objevila detail, který si zamilujete. Má to však háček

  • 25. 08. 2023 23:00
Zdroj titulní fotografie: CS LAB

Očekává se, že s příchodem CS2 přijdou i změny detailnějšího rázu, a komunita je z jedné, o které se nedávno dozvěděla, naprosto nadšená.

Jeden z uživatelů Redditu se nedávno s komunitou podělil o svůj objev, který zaznamenal, a následně porovnal s dosavadní verzí v CS:GO. Jedná se o úsťový záblesk, tedy efekt, který uniká z hlavně po výstřelu ze zbraně. Všimli jste si někdy v CS:GO tohoto detailu? Říkáte si, že ne? Porovnání totiž zjistilo, že v CS:GO je tento efekt nepatrný až téměř neviditelný, načež v CS2 je výrazný, a to až na velké vzdálenosti. Spoustu hráčů dle reakcí o tomto efektu dosud ani nevěděla, a je z něj nyní natěšena.

Háček a kámen úrazu však dle všeho bude spočívat v grafickém nastavení hry, přičemž při nižším nastavení tento efekt pravděpodobně zeslábne. Jak už to tak bývá, drtivá část komunity upřednostňuje raději maximální výkon na úkor grafického zážitku, a tak těžko konstatovat, zda změnu někdo ve finále dostatečně ocení. Otázkou však například může být to, jak daný efekt bude viditelný při střelbě skrz smoke, či při jiných dalších situacích.

I don't think the muzzle flash is too big in CS2 when you see it in action. But it's almost nonexistent in CS:GO.
by u/arcticcmonke in GlobalOffensive

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.