CSGORoll byl na X přejmenován na „CSGORoll is a scam“! Jedná se o interní povstání, nebo hack?

  • 03. 04. 2024 16:00
Zdroj titulní fotografie: X

Komunita je zmatena poté, co webová stránka CSGORoll, která se zabývá hraním skinů a je spojena s esportovým týmem G2, prošla kontroverzní změnou na X, kde nyní tvrdí, že „CSGORoll je podvod“. Uprostřed obvinění údajných zaměstnanců z podvodných praktik se tento otřes nápadně podobá dřívějším nepokojům v esportové aréně.

Při předchozím incidentu, který poznamenal soutěžního ducha CS2, aktivisté vehementně vystupující proti skinům narušili zápas mezi G2 a MOUZ na PGL Major Copenhagen 2024. Protest, jehož hnacím motorem bylo sporné partnerství mezi G2 a CSGORoll, se vystupňoval do té míry, že v nastalém chaosu byla rozbita trofej Majoru.

Poslední tweety se zdají být výkřikem údajně unavených zaměstnanců, kteří jsou unaveni neetickými praktikami, což naznačuje možné odhalení nebo hacknutí. Poslední tweet, který otevřeně vyjadřuje nespokojenost zaměstnanců, šokuje komunitu a zpochybňuje důvěryhodnost webu. V současné době byl tento tweet již smazán.

Tato řada kontroverzí poukazuje na probíhající debatu o etice sponzoringu hazardních her v esportu. Jak se příběh vyvíjí, komunita netrpělivě očekává reakci G2 a CSGORoll a doufá v řešení, které podpoří integritu soutěžního hraní.

Vzhledem k tomu, že se pozornost upírá na činnost společnosti CSGORoll, může být tato situace klíčovým momentem v odvětví esportu, který nově definuje standardy sponzoringu a protokoly na ochranu hráčů.

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.