Dva měsíce si nikdo nevšiml, že Cybonox v HEETu hraje a zároveň dělá manažera. Jak se mu to povedlo?

  • 28. 03. 2023 12:00

Liga Beneluxu se ozve pouze, když je drama, nyní tomu není jinak. Tentokrát je hlavním subjektem jungler Cybonox, který hrál několik let na naší scéně. V Řecku mezitím hraje jiný hráč s měničem hlasu ve 3 různých týmech a dvou rolích najednou. Obvinění létají ze strany na stranu a Cybonoxovo vyjádření stále nikde.

Lopixův příběh, tak nazval support Stookbeer svůj dokument, ve kterém vypráví o svém dobrodružství z týmu HEET. Tým byl v League of Legends světě nový a tak dal možnost Cybonoxovi manažera, ten si vybral, o kterém nikdo nikdy neslyšel. Prakticky okamžitě začal manažer dělat kroky, které byly podivné, ale nikoho nenapadlo, že by Lopix mohl být Cybonox.

Už při změně trenéra šlo o to, že hráči chtěli jako coache Rickjua, zatímco Cybonox chtěl jejich původního trenéra. Ten dostal i zprávu od manažera Lopixe, že Cybonox má v týmu to rozhodující slovo. Nakonec tým musel zachránit Magix, který nahradil Lopixe na místě manažera a podle slov Stookbeera "dělal všechnu manažerskou práci, zatímco Lopix nedělal vůbec nic."

Hráčům celá zápletka začala dávat smysl až, když se COO organizace na schůži zeptal "Kdo je Lopix?" Stookbeer pokračuje: "Dali jsme si 1 a 1 dohromady a došlo nám to. Cybonox je Lopix."

V ten moment začalo hráčům vše docházet, všechno co Lopix dělal byl vlastně Cybonox. Tak proto s nimi komunikoval pouze přes textové zprávy a nikdy nepřišel do voice roomky a taky proto přestal odpovídat na zprávy, když byl Cybonox přesunut na lavičku, najednou to dávalo všechno smysl.

"On to byl Cybonox, kdo vyhodil Sumiho za to, že psal managementu hnusné zprávy, protože management byl taky Cybonox." Stookbeer to zakončil tím, že kdyby Cybonox neskončil na lavičce, tak to pravděpodobně nezjistili doteď. Nakonec to trvalo "jenom" dva měsíce, než hráči HEETu odhalili, co se vlastně děje.

U Cybonoxe dnešní toulky evropskými ligami nekončí. Je rok 2018 v Řecku a LUL Esports jsou vyřazeni za account sharing. To ale netuší, že jeden z jejich hráčů hraje i za další dva týmu v LGC (nyní GLL). Až do včera o tom nikdo nemluvil, ale v reakci na příspěvek o Cybonoxovi se ozval Arag0rne.

Napsal k tomu: "Když řecký hráč v LGC hrál v jeden čas za tři různé týmy s voicechangerem, beneluxští hráči ještě lezli po stromech." Na to jestli se bude řešit i tato kauza si ještě budeme muset nějakou tu chvíli počkat.

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.