Další změny v eSubě! Organizace přichází o týmového manažera

  • 28. 02. 2023 23:59
Zdroj titulní fotografie: Flowee

Není to tak dlouho, kdy tradiční československá organizace byla nucena udělat snad největší rozhodnutí v její historii, kompletně rozpustit celou hlavní CS:GO sekci a z finančních důvodů ji nahradit sekcí seskládanou z akademie.

Organizace se ze změn ještě příliš nevzpamatovala, přichází však další zásadní změna, která fungování organizace pravděpodobně značně ovlivní. Dnešním dnem končí i dosavadní týmový manažer eSuby, Štěpán Mach, oznamuje konec svého působení v organizaci a začíná hledat nový domov.

Štěpánův příběh, pocity, vize a budoucnost

Od pouhého hráče až po hlavního manažera CS:GO sekce jednoho z nejpopulárnějšího týmu na naší scéně, to je Štěpánův příběh.

"Vše to začlo v roce 2015, kdy mi Faeli dal šanci a po vyhraný lance v Re-Loadu mi nabídl místo v Hearthstone týmu eSuby. Splnil se mi tím můj dětskej sen, jelikož eSuba byl můj lovebrand a měl jsem v žilách modrou krev už od prvního kontaktu s esportem. Nečekal jsem teda vůbec, že se tímhle momentem zažehne moje vášen k esportu na tolik, že se tím budu jednou živit, " popisuje Štěpán svůj začátek kariéry v eSubě v dlouhém twitterovém prohlášení.

"Byly to krásný 4 roky, ale rozhodl jsem se pro změnu a je na čase se posunout zase dál. S rozhodnutím managementu a koncem fulltime CS:GO sekce, končí v eSubě i moje cesta. Chci se v životě neustále posouvat a učit se nové věci, vyzkoušet si další výzvy." vysvětluje svůj odchod.

Na závěr dodává své plány a vizi do budoucna: "Na esport určitě nezanevřu - kdo ví, kam mě cesty zavedou dál. Každopádně sledovat a fandit budu dál. Ať už online, tak se určitě s většinou z vás uvidíme zase na dalších lan eventech."

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.