Dánská legenda hlásí návrat! Vitality opět kompletní

  • 22. 03. 2023 12:55
Zdroj titulní fotografie: EsportsJunkie

V únoru dánská legenda na svém Twitteru oznámila svůj odchod a dočasnou kariérní pauza z důvodu rodičovské dovolené, nyní se Peter "dupreeh" Rasmussen vrací zpět, a to v plné síle!

Audric "JACKZ" Jug, hráč HEETu na lavičce, nahradil v době dovolené Dána v základní skupině probíhající sezóny ESL Pro League a zaujal svým impresivním výkonem v jeho prvním velkém turnaji od minulé sezóny této soutěže.

Třicetiletý hráč za tu dobu vybojoval individuální průměrného hodnocení 1,26, což je druhý nejvyšší v týmu, hned za Mathieuem "ZywOo" Herbautem. Pomohl tak Vitality získat tři po sobě jdoucí vítězství, 2-0 nad Grayhound, OG a FaZe. Vitality si tímto úspěchem zajistili první místo ve skupině C.

Tato úspěšná šňůra zajistila Vitality přímý postup do čtvrtfinále, kde se právě dupreeh vrací do hry. Nuto však zmínit, že měl Dán na začátku roku výkyvy formy, průměrné hodnocení 1,12 v BLAST Premier Spring Groups a pouze 0,91 v IEM Katowice. Predikce tak mohou být nevyzpytatelné.

První zápas Vitality s dupreehem zpět v sestavě se odehraje již tento pátek 24. 03. 2023 v 19 hodin. Momentálně čekají na svého soupeře v čtvrtfinálovém zápase, kterým budou ENCE nebo G2. O tom kdo vyzve Vitality se rozhodne už dnes od 15:00.

Aktuální sestava Vitality:

Dan "⁠apEX⁠" Madesclaire
Mathieu "⁠ZywOo⁠" Herbaut
Emil "⁠Magisk⁠" Reif
Peter "⁠dupreeh⁠" Rasmussen
Lotan "⁠Spinx⁠" Giladi

Danny "⁠zonic⁠" Sørensen (coach)

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.