Domácí stopa se krátí, frozen na Majoru končí bez jediné výhry!

  • 09. 05. 2023 22:00
Zdroj titulní fotografie: ESL/Luc Bouchon

Druhý herní den Majoru v Paříži přináší z domácí reprezentace zajímavé scénáře, které příliš nepotěší.

Je tomu právě situace okolo MOUZ, komu štěstí příliš nepřálo. Vzhledem k tomu, že na minulém Majoru se MOUZ podařilo umístit se na chvalitebném děleném 3.-4. místem, na posledním CS:GO Majoru v Paříži končí dvanáctý tým světa po porážce NIP, OG a Gamerlegion bez jediného vítězství, 0:3.

I přes porážku nutno zmínit excelentní výkon Davida "frozen" Čerňanského, který na všech odehraných mapách držel status nejlepšího hráče svého týmu a ani jednou se neocitl v záporných číslech.

Na Majoru se příliš nedaří ani skvadře OG, soupisce okolo Adama "NEOFRAG" Zouhara, která se aktuálně po vítězství nad zmiňovanými MOUZ a po porážce navzdory ENCE a NIP drží ve stavu 1:2. Zítra je tak bude v BO3 sérii čekat souboj o přežití.

Tým Apeks po boku Martin "STYKO" Styk naopak hlásí úspěch. Dosavadní dvojité vítězství nad Team Liquid a Grayhound zajistili vstup do dnešního dne s klidnou hlavou a motivací doplnit své skóre i vítězstvím třetím. Do cesty jim však vstoupil favorit Challengers Stage, G2, vůči kterým nakonec však i podlehli 0:2, a tak jejich skóre zastřihnul na 2:1 a zítra je čeká reparát.

Přímý postup do Legend Stage tak dnešním utvrzují bez jediné prohry dříve zmínění G2 spolu s ENCE (3:0), s Majorem se na posledním místě loučí MOUZ ve dvojici s týmem Fluxo (0:3).

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.