Domov NEOFRAGa nalezen? Spekuluje se o britském Major čtvrtfinalistovi

  • 02. 07. 2023 18:30
Zdroj titulní fotografie: Fraglider / BLAST

Konec v OG a potencionální přestupová destinace Adama "NEOFRAG" Zouhara patří na tuzemské scéně aktuálně snad k jednomu z nejdiskutovanějších témat. Dle posledních spekulací je pravděpodobné, že s koncem letní pauzy adekvátní nový domov vzhledem k jeho zkušeností přece jen najde.

O tom, že nalezne domov včas napovídá i jeden z jeho posledních tweetů, který těsně po odchodu z OG zveřejnil. Jedná se o tweet, kde aktuální trenér SINNERS, Tomáš "tomkeejs" Tomka, "kritizuje" jeho přeobsazení. Avšak dle odpovědi Adama "NEOFRAG" Zouhara by šlo usoudit, že nabídek má aktuálně spoustu.

Jednou z nich je prý i nabídka do britského celku Into The Breach, který se na poslední CS:GO Majoru v Paříži překvapivě probojoval až do čtvrtfinále, uvádí portál 1pv.fr. Adam však není jediný, kdo by prý do britského celku mohl zavítat. Dalším spekulovaným je Francouz François "AMANEK" Delaunay, který si naposledy zahrál například za dres již dnes neexistující organizace LDLC, či G2.

Britskou organizaci pravděpodobně brzy opustí talent Sebastian "volt" Malos, který se prý chystá připojit k finalistovi posledního pařížského Majoru, k týmu GamerLegion, kde se po odchodu Ivana "iM" Mihaia do NAVI uvolnilo místo. Into The Breach tak hledá adekvátní náhradu, když by se tak opravdu i stalo.

Portál 1pv.fr britskou organizaci taktéž ohledně spekulací kontaktoval a zjistil následující:

"Uděláme vše pro to, aby tu Sebastian zůstal. Je o něj velký zájem a my mu nebudeme bránit, pokud bude chtít odejít do jiného týmu, pokud si to bude přát."

Jak by případná sestava Into The Breach při potvrzení spekulací mohla vypadat:

Cai "CYPHER" Watson
Thomas "Thomas" Utting
Karol "rallen" Rodowicz
Joey "CRUC1AL" Steusel
Adam "NEOFRAG" Zouhar

Gusstavo "Juve" Alexandre (trenér)

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.