DreamHack Open Summer 2020: Připíše si BIG další vítězství?

  • Štěpán Zvolánek
  • 07. 08. 2020 15:00

Čekání na nějaký další větší turnaj je u konce, neboť už zítra se nám rozehraje, letos už třetí, DreamHack Open, který se však kvůli koronaviru musí odehrát online a nese název DreamHack Open Summer 2020. Turnaj se odehraje, jako u např. cs_summit 6, formátem GSL (double elimination), který už všichni jistě známe. Počet týmů, které se DreamHack Open Summer 2020 zúčastní, bude celkově osm a mezi sebou se utkají ve dvou skupinách a z obou poté postoupí dva týmy do semifinále. Celkový prizepool se vyšplhal až na krásných 90 tisíc dolarů, a tak je určitě o co hrát. Československá scéna bohužel nebude mít žádného zástupce, který by ji reprezentoval.

Skupiny pro DreamHack Open Summer 2020 Photo by DreamHack

Skupina A

Složení : BIG, Heroic, MAD Lions, Endpoint

Skupina A je tvořena velice zajímavými týmy. Představí se nám tady momentální nejlepší tým světa BIG, který má momentálně neskutečnou fazónu, když ovládl poslední 2 velké turnaje - DreamHack Masters Spring 2020 a cs_summit 6. Od hráčů se nečeká se nic jiného, než postup do semifinále a jsou to asi největší adepti na celkové vítězství v turnaji. K nim přibudou dva velice kvalitní dánské týmy - Heroic a MAD Lions. MAD Lions teprve včera oficiálně oznámili, že do svých řad přibírají Pawła "Innocent" Mocka, a tak by nemuseli být tolik sehraní. To by mohlo hrát do karet týmu Heroic, který již dlouhou dobu předvádí sympatické výkony a klidně bysme je mohli vidět v play-off právě na úkor MAD Lions. Zapomenout taky nesmíme ani na tým Endpoint, který se do turnaje dostal, již podruhé, z kvalifikace. Od nich se nic moc neočekává, ale překvapit určitě můžou. Pro ně je hlavně důležité, aby nabírali zkušenosti proti kvalitním týmům.

Budou se takhle hráči BIG radovat z třetího vítězství po sobě? Photo by DreamHack

Skupina B

Složení : Complexity, OG, Spirit, forZe

V této skupině nalezneme také vysoce kvalitní evropské i CIS týmy. Bezesporu hlavní pozornost přitahují týmy Complexity a OG. Complexity mají teď skvělé období, když před nedávnem ovládli BLAST Premier Spring. Na své dobré výkony budou chtít navázat i v tomto turnaji a bezpochyby se řadí k favoritům. Mix evropských hráčů z OG předvádí poslední dobou také dobré výkony, zmínit můžeme 3. místo v cs_summit 6. I když museli projít kvalifikací, je jejich kvalita stejně bezpochybná a v play-off by neměli chybět. Pokud ano, bude to pro ně zklamání.
Skupinu pak uzavírají dva CIS týmy z Ruska - Spirit a forZe. Oba dva týmy jsou vybaveni velice dobrými hráči a když budou hrát jako tým, mohou určitě porazit OG či Complexity. Bude to opravdu tvrdý souboj o 2 místa do semifinále!

2bQQd3Y4z2E2cBa0M7dAWE-min.jpg

blameF i s jeho týmem bude chtít uspět Photo by hltv.org

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.