Dynamo Eclot zbrojí! Thunders vítá hned dvojici nováčků

  • 12. 05. 2023 00:20
Zdroj titulní fotografie: Twitter @dynamoeclot

Akademický tým Dynamo Eclot Thunders je relativně ranou akademickou sekcí u nás na scéně, její vznik se totiž datuje k úplnému počátku letošního roku. Nyní premiérově dochází ke klíčové změně v soupisce, která po březnové exekuci hráčské dvojice konečně vytváří oficiální záplatu.

Do nově vzniklého projektu Rising Talent League, kde měří síly veškeré tuzemské akademické sekce, začalo DNE Thunders po březnovém odchodu Ondřeje "endruu" Kubici a Samuela "MahaR" Horáčka trpět na mezeru ve své soupisce, a tak dosud museli řešit situaci neoficiální cestou.

Tento týden je však zpečetěno a Dynamo Eclot Thunders víta rovnou dvojici! Do týmu přichází Martin "realzen" Hlavan a Jiří "Jimmbo" Kamenický, kteří budou od nynějška hrát za tým oficiální cestou.

Jimbo přichází s pestřejší minulostí, kdysi dávno si totiž zahrál za tehdejší soupisku Universe a zrovna nedávno oblíkal dres GLORE v boji o pražskou zastávku MČR Tour. Nadále se například může pyšnit titulem ze známé tuzemské soutěže QUIETUS-DAY.

Opravdovým nováčkem je však slovenský hráč realzen, jehož angažmá v Dynamu Eclot Thunders je téměř první větší zkušeností v jeho kariéře. Jediné co lze zmínit, je jeho minulost v ne příliš dosud úspěšném projektu YENKEE Academy, která v již dříve zmiňovaném projektu Rising Talent League dosud prohrála vše, co se dalo.

Akademická sestava Dynamo Eclot Thunders nyní oficiálně vystupuje pod:

Martin "Happyy" Čepek
Viktor "Mindo" Holanec
Samuel "Olik" Pokorný
Jiří "Jimmbo" Kamenický
Martin "realzen" Hlavan

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.