Dynamo poráží SINNERS a odnáší si tak titul z TIPSPORT CS:GO PRAHA

  • 09. 04. 2023 21:15

Dynamo Eclot dokázalo s velkou podporou fanoušků porazit SINNERS ve dvou mapách. DNE si tak odnáší 250 000 korun, SINNERS končí jako největší favorit na druhém místě a odchází z prazšké Vodafone PlayZone Areny s odměnou 100 000 korun. Třetí místo pak obsadila Cryptova, která dnes padla v duelu se SINNERS.

První mapu volili SINNERS, ti si vybrali Vertigo a začínali tak na teroristické straně. Dynamo vstoupilo do zápasu vedením 3-1, následovala 4 kola pro SINNERS, jejich snažení zpomalil až Dytor s Deaglem a DNE snížili na 4-5. SINNERS nakonec vedení o jedno kolo udrželi a první polovinu Vertiga vyhráli v poměru 8-7.

Pistolky v druhé polovině mířily znovu do tábora pardubického Dynama. Na výhru v prvník kole druhé poloviny navázali výhrou v dalších 3 kolech. V čistých výkonech na teroristické straně Dynamo i pokračovalo a dostalo se na map point ve vedení 15-10. DNE mapu rovnou ukončili a šli tak do vedení 1-0.

Dynamo Eclot bralo i třetí pistolové kolo v sérii a do Overpassu vkročili ziskem čtyř kol v řadě, až ve druhé force buyi SINNERS snižovali na 1-4. Tento force buy je i s podporou fanoušků očividně nabudil a šli do vedení 5-4.I přes lehké vedení se SINNERS nepodařilo vyhrát první polovinu a na T stranu odcházeli za stavu 7-8.

Čtyři ze čtyř, tak zní bilance pistolových kol Dynama Eclot. SINNERS v prvních dvou mapách nevyhráli jediné pistolky a to znamenalo vedení 11-7 pro Eclot. Byl to hlavně nbqq, který vedl DNE za vítězstvím, po 24 kolech byl na 21 killech a jeho tým vedl 14-10. Hráči DNE už nepustili žádné další kolo a zvítězili v poměru 16-10.

Zdroj úvodního obrázku: Dynamo Eclot Twitter

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.