EDIT: Místenky v regionu Asie na RMR jsou známy! Zbývá už jen Blízký východ

  • 19. 02. 2023 17:25
Zdroj titulní fotografie: AFKGAMING

Den co den blíže k pařížskému Majoru a dnešním dnem známe další postupující na rozhodující RMR na asijském kontinentu, která proběhne od 4. 4. do 8. 4. 2023 v mongolském Ulánbátaru.

Region Oceánie

VERTEX úspěšně dokončuje svou kvalifikační cestu a obsazuje jeden z osmi slotů na LAN v Mongolsku. Australané rozmetali tým Encore v přímočaré sérii dvou map, první mapu po vítězstvím 16-8 na Vertigu, a následně 16-7 na mapě druhé, Miragi. Za region Oceánie se tak přídává k dosavadním Grayhound.

Region Čína

TYLOO se stává druhým a posledním týmem z čínské uzavřené kvalifikace, který postoupuje na závěrečné RMR. Čínský tým na cestě do kvalifikace překonal Lynn Vision 2-0, zotavil se z počátečního deficitu 8-13 na Vertigo, kde následně mapu otočili na stav 16-13 a zajistili si tak postup do dalšího kola cyklu na cestě na Major.

Pořážka je pro organizaci Lynn Vision velkou ranou. Čínský tým byl v kvalifikaci původně týmem s nejvyšším hodnocením a měl dvě velké šance zpečetit si své místo na RMR, avšak nejprve prohrál proti Rare Atom, a následně se přidali i TYLOO.

Region Asie

Posledním dosud postupujícím z asijského kontinentu je tým Eruption, který si zajišťuje místenku po vítězství 2:0 nad skvadrou NKT. Postupují tak po tom, co během kvalifikace byli poraženi pouze jednou prohrou, a to proti IHC.

Zbývají pouze poslední dvě místa! Obsadí je právě ty nejlepší týmy z uzavřené kvalifikace na Blízkém východě, která se plánuje na datum od 24. do 26. 2. 2023.

Dosud známé týmy, které uvidíme bojovat na závěrečné kvalifikační fázi o Major:

Grayhound
Rare Atom
IHC

VERTEX
TYLOO
Eruption
+Vítěz regionu na Blízkém východě

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.