Elisa Main Stage si zahrají dva československé celky

  • 08. 09. 2022 17:48

Kvalifikace Elisa Invitational Fall 2022: Contenders Stage se nám pomalu blíží ke konci a již dnes už budeme znát všechny týmy, které si úspěšně zajistí slot na Elisa Invitational Fall 2022: Main Stage.

Řadí se mezi ně například i československý celek Dynamo Eclot, kterým se to i přes ne úplně hladkou cestu se stavem 3-2 v poměru W/L na zápasy nakonec povedlo a dnešním soubojem proti 00 Prospects si zajistili slot na Elisa Main Stage!

Cesta Dynamo Eclot kvalifikací, aneb jak se aktuálnímu TOP 64 týmů světa dařilo.

První zápas DNE v kvalifikaci se utkali proti norské skvadře SKADE X, kde oba týmy předvedli poměrně vyrovnané csko, avšak Dynamo v čele s Vojtěch 'Valencio' Mydlář převzali kontrolu nad zápasem a vzali si zápas ve svůj prospěch 2:1 na mapy.

Následoval zápas proti ukrajinské sestavě EC Kyiv, který nedopadl úplně dle představ. Svůj pick DNE, Mirage, se příliš nepovedl a prohrál tak 16:10, následoval pick EC Kyiv, Overpass, kde se opět DNE příliš nedařilo a po stavu 16:11 se na třetí mapu Inferno nedostalo. Dynamo tak prohráli zápas 2:0 na mapy.

Další zápas proti švédskému celku už pomalu naznačoval, že se už Dynamu příliš dařit nebude a v Main Stagi ho neuvidíme. Oba týmy prohráli svůj pick, avšak na Švédy nestačili a prohráli tak 2:1 na mapy.

Zápas proti finským JANO dal fanouškům DNE opět naději, dařilo se. První mapou to tak opět příliš nevypadalo, jelikož Dynamo prohrál svůj pick, Dust 2, avšak na picku JANO se nenechal vyhodit z míry a nakonec se šlo i na třetí mapu, kde nakonec Dynamo převzalo situaci nad zápasem stavem 2:1 na mapy.

Rozhodující zápas o postup

Poslední rozhodující zápas Dynama Eclot v Elisa Invitational Fall 2022: Contenders Stage proti švédským 00 Prospects byla opravdu podívaná doslova až do poslední sekundy a vyrovnanější už to snad ani být nemohlo!

První mapa, pick týmu DNE, Inferno, nedopadl úplně dle představ. V první polovině se jim povedlo nastřílet úctyhodné skóre za teroristickou stranu, kde dokázali nahrát 6 kol, avšak po prohození stran za CT stranu podlehli a Prospects si tak vzali pick DNE ve svůj prospěch, stavem 16:12.

Následoval pick týmu Prospects, Overpass, kde se Dynamo zatnulo zuby nehty a i přes velice vyrovnaný výkon převzalo Dynamo Overpass stavem 16:12 a přešlo se tak na třetí mapu, Mirage.

Dynamo jsou na mapě Mirage jako doma, což jim na rozhodující třetí mapě hrálo do karet. Dynamo po vítězství knife roundu začalo za CT stranu a povedlo se jim první polovinu mapy dostat do vedení 10:5 na kola. Za T stranu už to bylo horší. Po prohře pistolkového kola prohráli v zápětí další 4 kola a zápas se náhle dostal do stavu 10:9 na mapy. I přes všechnu snahu švédského celku a přes skvělý herní výkon švédského hráče Gustava "FRANSSON" Franssona, který si za mapu nastřílel 1.44 poměr dle hltv ratingu, na Dynamo nestačili a třetí mapu si Dynamo odneslo ve stavu 16:14 na kola, tedy 2:1 na mapy.

Elisa Invitational Fall 2022: Main Stage

Již dnes po posledním zápase v Contenders Stagi, kde se utká švédská sestava Hotspurs a ukrajinská skvadra B8, budeme znát všechny týmy, kteří si zahrají na hlavním stagi. Již teď jsou potvrzeny týmy jako jsou Bad New Eagles, Sprout, SAW, Finest, BLUEJAYS, ESTATIC, Endpoint, ale i například právě hříšná sestava Sinners. Main stage začíná již příští pondělí 12/9/2022, tak se nezapomeňte dívat! Z Main stagi postoupí právě TOP 8 týmů do Play off kvalifikace z kterého TOP 2 týmy postoupí na hlavní turnaj Elisa Masters Espoo 2022, který se odehraje v Espoo Metro Aréně ve finské metropoli Espoo a týmy zde budou hrát o nadupaný prizepool o hodnotě 200 000$.

Zdroj titulnej fotografie: Dynamo Eclot

V Main Stage sa predstaví aj ZEDKO s jeho tímom

V Main Stage sa predstaví aj ZEDKO s jeho tímom Source: Facebook/SINNERS

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.