EMEA Masters: Entropiq jsou ve skupině zatím třetí, eSuba drží postupovou pozici

  • 05. 04. 2023 00:00

EMEA Masters mají za sebou první den, začali Play-ins, jak si vedli české týmy? eSuba do turnaje vstoupila jistě, výhrou nad druhým týmem italské ligy, vstup Entropiqu nebyl tak slavný, první přišla prohra s Partizan Esports, kteří měli být na podobné úrovni. Nyní se pojďme kouknout na to, jak vypadá situace v každé skupině.

Skupina A

Ve skupině A můžeme sledovat francouzské Aegis, Geekay ze Saudské Arábie, GTZ z Portugalska a belgické 7AM. Skupina se zatím vyvíjí přesně podle předpokladů, Aegis dominují, Geekay drží druhé místo, o které bojují s GTZ a 7AM se Sahirou na midu ještě nevyhráli.

Skupina B

Spodek druhé skupiny skončil také podle očekávání. WD z Portugalska a belgický Genk nedokáží konkurovat dvojici Anorthosis Famagusta a Papara Supermassive. Tato dvojice si to rozdala i o první místo a v tomto souboji řecká dvojka dokázala porazit tureckou trojku a zajistit si vedení skupiny se skóre 3-0.

Skupina C (eSuba)

Modrá krev ve skupině naráží na Diamant Esports, aNc Outplayed a WLG. Zápas s italskými Outplayed zvládla eSuba s přehledem a šla tak na 1-0, následovala prohra s WLG a o tom jestli to bude úspěšný den tak musel rozhodnou poslední zápas proti týmu z EBL.

eSubě se podařilo urvat vítězství a končí tak na druhém místě skupiny, kvůli vzájemnému zápasu s WLG. Další dvě místa berou Diamant a Outplayed se skóre 1-2, jejich střet pak posouvá Diamant na místo třetí a Outplayed na konec tabulky.

Skupina D (Entropiq)

Výsledkové shrnutí prvního dne zakončíme u druhého českého zástupce, kterým je tým Entropiq. Česká organizace sice porazila arabské RAAD, ale prohry s Verdant a Partizan Esports znamenají před druhým dnem třetí místo v tabulce. Na posledním místě jsou podle očekávání RAAD, první pozici pak obývá Partizan se skóre 3-0, Verdant je stejně jako v NLC na místě druhém.

Sledovat, jak si oba české týmy se situací poradí můžete sledovat již dnes od 17:00 na twitch kanále Hitpointu. Oba týmy ještě drží slušnou naději na postup a po třech letech se tak jeden z nich může probojovat do hlavní části EMEA Masters.

Zdroj obrázku: EMEA Masters Twitter

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.