Entropiq konečně představuje svou zbrusu novou soupisku okolo hvězdy ze SINNERS!

  • 28. 07. 2023 23:55
Zdroj titulní fotografie: Twitter @Entropiqteam

Kapitola změn na Entropiq sestavě se opět uzavírá. Organizace dnešním dnem oficiálně utvrdila na svých sociálních sítích svou zbrusu novou Counter-Strike sekci mezinárodního rázu. V týmu nakonec figuruje pouze jediný český hráč, a to David "forsyy" Bílý, který byl představen již nějakou tu dobu zpět.

Pozici In-game leadera se ujme německý legendární hráč Tizian "tiziaN" Feldbusch, který má za sebou dlouholeté angažmá v největší německé organizaci BIG. I když za poslední rok nehrál aktivně, jeho zkušenosti mohou týmu výrazně pomoci, i když bude hrát mírně odlišnou roli, nežli dříve.

Vyjádření herního ředitele, Pavla Klabana, o výběru nového kapitána sekce:

"Měl jsem na výběr několik variant, ale po prvních diskuzích jsem plně nabyl dojmu, že náš nový kapitán tiziaN a trenér enkay J jsou lidé, kteří jdou správným směrem a kterým rád dám svoji důvěru."

Další zkušený článek tvoří trenér Niclas "enkay J" Krumhorn, který v minulosti působil jako analytik u týmů jako je G2 Esports, mousesports a také jako trenér u ALTERNATE aTTaX, Sprout či BIG. Dvě mladé nadějné posily jsou bývalí spoluhráči z akademie týmu OG Esports - Max "Marix" Kugener a Blagoy "Oxygen" Dimitrov, kteří rovněž hráli za týmy jako Sprout či SKADE. Soupiska je zakončena bývalým hráčem týmu Partizan Esports, 24letým Luka "c0llins" Živanovićem ze Srbska.

Vyjádření týmového manažera Entropiq, Šimona Hradečného, k nové sestavě:

"Při skládání týmu jsme se soustředili na jeho strukturu. Vnímáme jako nutnost mít v týmu veterány, kteří předají své zkušenosti a znalosti mladším spoluhráčům. TiziaN, enkay J i c0llins jsou proto pro náš squad přesně ti praví. U forsyyho, oxygeNa a Marixe, našich mladých pušek, pak vidíme obrovský potenciál růstu a chuti se zlepšovat."

Nová sestava vzniká dle slov organizace za účelem prosadit se ve světě s cílem konkurovat světové špičce v nejvyšších soutěžích. Premiérová bitva v rámci Thunderpick World Championship 2023 Europe Series 1 započne již v sobotu 29. 7. od 16:00, a to rovnou proti aktuální české špičce, týmu Sampi.Tipsport.

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.