Entropiq poodhaluje přestupy! Přichází návrat do zahraničí?

  • 21. 04. 2023 16:30
Zdroj titulní fotografie: Entropiq.gg

Už nějaký ten týden se předpokládá, že změna v zákulisí Entropiqu je poněkud nevyhnutelná a přijde křížem krážem na povrch, napovídaje už jen díky "internímu" testování hráčů, které pravděpodobně stále probíhá doteď.

Dočkali jsme se!

Ke konci předchozího měsíce se objevila zpráva ze strany organizace, o které jsme vás již informovali v jednom z předchozích článků, kde jsme byli svědky potvrzení "interního" testování hráčů a zprávy ohledně nevyhnutelných změn.

Dnešním dnem organizace v rámci svých sociálních sítí vypouští do světa pokračování této skutečnosti a opravdu utvrzuje pohyb na své soupisce, tentokrát však i s detaily.

"Už nějakou dobu bylo jasné, že do jarní sezóny vstoupíme s vylepšenou sestavou CS:GO. MoriiSko zůstane v týmu do konce května, Rutk0 bude reprezentovat jiný tým na nadcházející kvalifikaci Tipsport CS:GO Bratislava, " visí v předběžném oznámení organizace.

"Rádi bychom oběma poděkovali a popřáli jim hodně štěstí v jejich kariéře. Další novinky již brzy, " dodává.

Návrat do historie aneb čeká nás návrat k zahraniční sestavě?

Při předchozím zkoumání byl také zaznamenám pohyb na serveru Entropiq a během trénování jsme mohli zahlédnout místo Rudolf “Rutk0” Kovalčik a Josef “Moriisko” Maurenc s Entropiqem trénovat Belgičana "ritchiE" a Němce "pr1metapz". Je tohle začátek potvrzení spekulací?

V nedávné minulosti měla organizace tu čest s kompletně zahraniční soupiskou, zbavuje se Entropiq pomalu svých československých hráčů a nahradí je střelci ze zahraničí kompletně? Aktuálně lze snad jen spekulovat a nezbývá nám nic jiného, než jen čekat…

Momentální soupiska Entropiq:

Josef “Moriisko” Maurenc
Christoph “red” Hinrichs
Michał “snatchie” Rudzki
Rudolf “Rutk0” Kovalčik
Filip “AJTT” Dolenský

Mariusz “Loord” Cybulski

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.