Entropiq otočili sérii proti Diamant Esports a vyhráli Sigma Cup

  • 20. 11. 2022 23:40

Sigma Cup už je minulostí a má českého šampiona. Vítězem se stal tým Entropiq, který prošel přes Gauntlet až do semifinále, ve kterém vyřadil řeckou jedničku. Třešničkou na dortu pak bylo finále, ve kterém se jim podařil reverse sweep proti týmu Diamant Esports.

Finálové utkání nevypadalo ze začátku pro české fanoušky vůbec dobře, EIQ padli v první, následně i ve druhé hře. Ani to nepoložilo český tým na kolena, sestava Denyk, Khantos, Frygo, Pocok a Robocop se nezastavila a došla si pro reverse sweep.

Nejdůležitějšími hráči byli jednoznačně Khantos a Pocok, kteří hrají na turnaji v neuvěřitelné formě. Rumunský marksman ve třetí hře vytáhl Luciana a převedl s ním perfektní hru. Před EIQ byla ještě dlouhá cesta, museli vyhrát ještě dvě hry.

V následujících dvou hrách přišla show od Khantose s Pocokem, oba hráli své signature šampiony a ukázali nám, proč jsou pro ně tak typičtí. Pocok na Gravesovi a Khantos na Jinx dovedli svojí organizaci k výhře v dalších dvou hrách.

Česká organizace si tak z turnaje odnáší nejenom trofej, ale i odměnu ve výši necelých 8,000€. Další 3 týmy si pak mezi sebe rozdělí 7,000€. V příštím roce se turnaj odehraje v srbském Bělehradu a v roce 2024 ho bude hostit Česká republika.

Zdroj úvodního obrázku: Twitter Entropiq

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.