EPL3: Entropiq přežívá LB. Hrozí ve finále střet Sampi a Cryptovy?

  • 09. 05. 2023 19:00
Zdroj titulní fotografie: Twitter @teamsampi

Zatímco se světová scéna aktuálně točí hlavně okolo posledního CS:GO BLAST.tv Majoru v Paříži, v rámci Evropy paralelně běží European Pro League Season 3 Division 2, kde aktuálně bojují celkově 3 domácí reprezentanti o prizepool 10 000$.

Entropiq 2:0 AGO esports

(Nuke 16:11, Ancient 6:16, Vertigo 16:11)

V Lower Bracketu dneska čekal souboj Entropiqu s polskými AGO, kde už to vypadalo všelijak a s poláky dokonce i na poslední mapě nějakou dobu prohrávali 4:11, nakonec se však vzpamatovali a po výměně stran nastříleli hned 11 kol za sebou a získali tak zápas ve svůj prospěch 2:1.

Sampi vs jANO Esports

(10:00)

Zítra nás od 10:00 v Upper bracketu čeká souboj našlápnutých Sampi proti fisnké skvadře jANO Esports a dle papírových předpokladů by měli Sampi zde býti právě favority i když si týmy ve skupinové části vedli zhruba stejně.

Cryptova vs The Prodigies

(12:30)

Navazující druhý zápas Upper bracketu vystoupí okolo 12:30 ostravská Cryptova proti akademickému týmu The Prodigies, kteří v úvodním PLAY-OFF rozstřelu poslali již dřívě zmiňované Entropiq do Lower bracketu. I zde by měl být papírově favorizovanější ostravský celek, zítra se však rozhodne.

Pokud by dle statistik predikce vyšly, byli bychom ve finále Upper bracketu svědky souboje tuzemských celků o postup do grand finále a tím bychom měli jistotu, že se v grandfinále objeví alespoň jeden ze tří tuzemských zástupců.

Výstřižek.PNG

Pavouk EPL Season 3 Division 2 Source: Liquipedia

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.