eSuba v nových barvách? UNiTY vítá Pechyna a M1keyho

  • 06. 08. 2023 19:55
Zdroj titulní fotografie: Twitter @_Team_UNiTY

Už to nějaký ten pátek bude, co jsme o slovenské organizaci UNiTY esports slyšeli naposled. Zapříčinil to dosti pravděpodobně ten fakt, že původní soupiska přílišných úspěchů nedosáhla a nedařilo se jí. Postupem času však v zákulisí organizace vznikala soupiska, o které se spekulovalo, a ta se nyní stává realitou. Bude to stačit?

Dnešním dnem organizace potvrzuje spekulace a oznamuje příchod dvou dosavadních hvězd z týmu ENTERPRISE, a to konkrétně Martina "Pechyn" Pechouška a Jakuba "M1key" Krauska. Vše nastává krátce poté, co byl Lukáš "luke" Vánský vyřazen z potencionálně finální soupisky pro přechod na nadcházející CS2.

V praxi tak vzniká soupiska loňských vicemistrů z dnes již neaktivní eSuby, přičemž jediný hráč, kterých zde chybí, je Dominik "blogg1s" Janita, který se v aktuální době nachází bez angažmá. Aktivita na tréninkovém serveru organizace taktéž ukazuje přítomnost tehdejšího trenéra eSuby, Dominika "desty" Černého. Stojíme tak u znovuzrození hvězdné soupisky eSuby, avšak pouze v jiných barvách? Zlomí se konečně neúspěšný trend, který sebou organizace dosud nese?

Aktuální sestava UNiTY esports:

Lukáš "luko" Hrabčík
Dominik "NIO" Maxian
Lukáš "Levi" Bouřa
Martin "Pechyn" Pechoušek
Jakub "M1key" Krausko

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.