Evil Geniuses by měli posilnit misutaa a neaLaN

  • 29. 07. 2022 10:32

Podle zdrojů 1pv.fr se chystají dvě velké změny v severoamerickém týmu Evil Geniuses. Zlí géniové se rozloučí s americkým duem Jake "Stewie2k" Yip a William “RUSH” Wierzba. RUSH se k týmu připojil na začátku letošního roku a nyní by ho měl opoustit. Stewie2k v týmu vydržel též pouze půl roku a nyní si balí kufry. Od CSka si bere pauzu.

Přichází kvalifikace na Major v Riu a americká organizace už potřebuje nějaký úspěch. Poté, co se týmu nepodařilo dostat přes kvalifikaci na Antwerpský Major začal tým ztrácet důvěru fanoušků. Další tvrdá rána pro tým byla, když se nedostali na IEM Dallas, když padli s týmem GODSENT v poměru 0-2.

Organizace tak musela zakročit a udělat v týmu změny před IEM Rio Major 2022. Dvojici hráčů nahradí Kévin "misutaa" Rabier a Sanzhar "neaLaN" Iskhakov. Vitality tak přichází o svou devatenáctiletou oporu v podobě francouzského hráče.

Ze sestavy k23 by pak měl přijít jednadvacetiletý Sanzhan “neaLaN” Iskhakov, který v týmu nastupoval od roku 2020. Duo misutaa a neaLaN přinese týmu nejen dvojici kvalitních hráčů, ale i omlazení. Průměrný věk hráčů v sestavě spadl o více než dva roky.

Sestava EG pro druhou polovinu roku 2022 by měla vypadat takhle:

Tsvetelin “CeRq” Dimitrov
Vincent “Brehze” Cayonte
Timothy “autimatic” Ta
Sanzhan “neaLaN” Iskhakov
Kévin “misutaa” Rabier

Zdroj titulnej fotografie:PGL

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.