Excel Esports oznámili novou sestavu, chtějí bojovat o titul

  • 13. 12. 2022 09:00

Postupně se nám vyjasňují další a další LEC sestavy. Včera přišlo oznámení sestavy od Excel Esports. Minulý rok byl postup na Worlds blízko, bohužel dostali Reverse sweep a museli se s turnajem rozloučit. Na světový šampionát místo nich letěli MAD Lions, kteří vyhráli pouze jednu jedinou BO5 sérii za rok a to až na Worlds.

Jaká tedy bude sestava XL? Na topu se objeví rumunský mazák Odoamne, rozhodně nepatří k nejmladším v LEC, k nejlepším ale ano. Na Worlds ho zastavil až 369 s JDG Intel Esports Club. Letos také poprvé vyhrál LEC, na což bude chtít navázat v dalším roce právě s XL.

Roli junglera převezme další rumunský hráč, tentokrát to bude Xerxe. Ten odešel do NA, kde se mu moc nedařilo, pak ho na další split vytáhli Astralis. V Astralis předváděl parádní výkony, které ho vytáhly až do Excel Esports.

Mid bude obývat největší evropský talent Vetheo, ten hrál poslední split v Misfits Gaming a očekával se od něj velký přestup. Ten sice nepřichází, ale Vetheo se přidává k velice ambicióznímu týmu.

Na botu uvidíme dvojici Patrik a Targamas. Český marksman Patrik v týmu zůstavá, dále pak proběhla výměna supportů. Přichází Targamas, odešel Mikyx.

Sestava XL vypadá nadějně, uvidíme jak se sestava spolu sehraje a jak se ukáže ve výrazně větší konkurenci. Na to si počkáme až na Winter split, který začíná už v lednu.

Zdroj úvodní fotografie: Excel Esports Twitter

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.