Fakerův návrat přináší ovoce, T1 zničili KDF a ukazují svou sílu

  • 02. 08. 2023 13:00
Zdroj: Twitter T1LoL

Zranění Fakera postihlo T1 v plné síle, čtyři finalisté světového šampionátu bez něj vypadali, jak úplní nováčci. Nyní už se Faker k týmu vrátil a jde vidět zvednutí. Přišla demolice Kwangdong Freecs a Zeus s Keriou brali MVP. Rychlé zničení ukázalo, jak moc je Faker důležitým článkem T1.

Po dlouhém čekání na to, kdy se nejlepší midlaner historie uzdraví, přišel konečně první zápas. T1 dnes na svém Twitteru udělali radost všem svým fanouškům zprávou, že Faker je v pořádku a nastoupí proti Kwandong Freecs. Z týmu se naopak vrací do akademie midlaner Poby, který s T1 odehrál posledních 8 sérií.

T1-7

Jedna výhra a sedm porážek, takové je skóre T1 od momentu, kdy se Faker zranil. Naopak s Fakerem dokázali vyhrát 56 sérií za poslední dva roky a prohráli pouze 6. To znamená, že T1 pohráli více zápasů za posledních pár týdnů bez Fakera, než za 4 splity s Fakerem.

Kritika nešla ani tolik za novým midlanerem Pobym, ale spíše za čtveřicí hráčů. Spoustu fanoušků pak překvapilo, jak je možné, že čtyři finalisté Worlds nedokáží předvést dobrou sérii, když jim chybí jediný spoluhráč. O Onerovi se dokonce objevil názor, že jen Faker z něj dokáže udělat junglera světové úrovně.

Až dnešní dominantní výhra proti KDF zakončila sérii pěti proher. Dva velmi podobné drafty, Jayce pro Fakera a jasná dominance už od prvních minut. Obě hry nezabraly dohromady ani 50 minut a T1 si došli pro jasné vítězství a posouvají se na skóre 8-9.

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.