Fanoušek vylezl na strom, aby zjistil, zda bude Uzi hrát za Edward Gaming

  • 08. 06. 2023 21:45

Kauza, kterou měl EDG Leave na Twitteru stále pokračuje a hráč přichází dále o své fanoušky. Zároveň zřejmě přijde o svojí pozici v Edward Gaming. Jeho pozici by měla zaujmout legenda esportu Uzi. O přestupu už se mluví pár dní a i fanoušci se vydali sami zjišťovat informace. Jeden z nich to dotáhl tak daleko, že vylezl na strom vedle EDG gaming housu.

Je to necelý týden, co vyplynula na povrch Leavova kauza s prostitucí a reakce komunity na sebe nenechala dlouho čekat. Čínský marksman dostavá podobné ohlasy, jako Huanfeng, když se zjistilo, že chtěl trávit své spoluhráče a jeho cesta v EDG je tak zřejmě u konce.

Hned po zveřejnění všech těchto informací přišlo několik spekulací o tom, kdo by mohl Leava nahradit. Nejskloňovanějším jménem bylo rozhodně jméno Uziho, který naposledy hrál v BLG a je známý hlavně ze svého působení ve Royal Never Give Up. Jeho jméno se objevilo i na několika webech v soupisce Edward Gaming.

Zlom přišel dnes, kdy jeden z čínských fanoušků vylezl na strom poblíž gaming housu Edward Gaming. Ze stromu se mu podařilo pořídit snímek Uziho, který s týmem zřejmě trénoval. Je tak skoro jasné, že to bude právě Uzi, kdo nahradí Leava v sestavě Edward Gaming.

Zdroj úvodní fotografie: Twitter LPL Fanclub

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.