Finále Tipsport MČR CS 2023 se blíží! Nabídne větší Pavilon, ale i rappera Marpa

  • 13. 10. 2023 19:00
Zdroj titulní fotografie: PLAYzone

Konec esportové sezóny je téměř za rohem a tradiční brněnské finále Tipsport MČR láká své fanoušky i letos. Počínaje 24. listopadem se budeme moci těšit historicky vůbec poprvé na moderní Counter-Strike 2 na finále MČR, přičemž u něj to rozhodně nekončí.

Halftime show a after party je zpět

Největší česká esport akce, finále Tipsport MČR CS 2023, nabídne bohatý program pro fanoušky a hráče každého věku. Halftime show se vrací a velkolepé finále odstartuje letošní headliner rapper Marpo a jeho Trouble Gang. Celou akci pak po vyhlášení vítězného týmu završí MČR party, na níž bude headliner pokračovat ve svém vystoupení. Velkou novinkou je navíc přesun do největšího pavilonu, kterým brněnské výstaviště disponuje, tedy do pavilonu P, který potenciálně umožní mnohem větší akci, než kdy předtím.

Letošní šampionát bude opět oslavou esportu. Dlouhodobě pracujeme na tom, aby MČR nabízelo nejenom špičkové zápasy, ale aby si z něj fanoušci odnášeli nezapomenutelné zážitky. Už v listopadu se ti nejlepší hráči představí v novém pavilonu a jsem rád, že znovu můžeme oznámit nejenom hudebně nabitou Halftime Show, ale i navazující MČR party, na které si s Marpem společně užijeme výjimečné zakončení sezony. Takže až poznáme nového mistra, nikam nechoďte. Oslavíme to,“ říká Pavel Kristián, hlavní organizátor Tipsport MČR CS, v rámci oficiální tiskové zprávy agentury PLAYzone s.r.o.

Dynamo Eclot, SINNERS, anebo někdo další?

Největším favoritem je bezpochyby současná česká jednička, Dynamo Eclot, která letos dominuje jednu zastávku Tipsport MČR za druhou. Na výstaviště se vrátí i Adam „NEOFRAG” Zouhar, který po návratu na českou scénu bude chtít vyhrávat jako nikdy předtím.

Skřížit cesty se jim pokusí trojnásobní po sobě jdoucí vítězové, tým SINNERS, kteří si čtvrtý zářez rozhodně nenechají utéct ani letos. Navíc mají velké zkušenosti z účasti v ESL Challenger League Season 46 Europe, což je aktuálně jeden z větších turnajů ve světovém Counter-Strike 2. Přidá se k nim někdo další?

Counter-Strike pouze jako jeden ze soutěžních titulů

U hlavních lákadel to rozhodně neskončí. Na své si přijdou i milovníci sportovních titulů v rámci turnaje MČR FC, či mobilních her jako je MČSR Wild Rift nebo MČSR Brawl Stars. Neděle potom nabídne neobyčejný Red Bull Flick a NVIDIA Síň slávy českého esportu se rozšíří o dalšího osmého člena. Kromě toho se můžeme těšit na více než dvacet vystavovatelů s různými programy.

Harmonogram vyvrcholení sezóny Tipsport MČR CS 2023 v Brně:

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.