Flashpoint S3: Skvělý výkon frozna pomohl Mouz k dalšímu vítězství. Styko a spol. si zahraje proti NIP

  • Vilém Vejnar
  • 20. 05. 2021 13:00

Další zápasy turnaje Flashpoint Season 3 už znají své vítěze. Astralis si připsalo další vítězství. Mousesports díky další výhře 2:0 jde do semifinále. Kdo nastoupí proti sobě v nadcházejících zápasech?

Astralis vs DBL Poney 2:0 (16:13, 16:13)

Po senzačním vyřazení Vitality se DBL Poney podařilo hodně potrápit i Astralis. Na první mapě Vertigo si sice Dánové vybojovali náskok 13:2, který francouzská sestava už nedokázala dohnat, ale od parádního come backu moc kol nechybělo. Druhá mapa byla při první polovině o dost vyrovnanější. V závěru měl opět navíc tým veden Lukasem "gla1ve" Rossanderem, když stáhl ztrátu tří kol za stavu 10:13 a dovedl zápas do vítězného konce.

Mousesports vs BIG 2:0 (16:5, 16:11)

Mouz ukořistilo druhou výhru. Poradilo si s BIG a velkým dílem přispěl David "frozen" Čerňanský, který byl jmenován hráčem zápasu. Evropský mix čeká v semifinále velká výzva. Utkají se proti Astralis.

Frozen svými 43 killy výrazně pomohl Mouz do semifinále. Photo by HLTV.org

Co nás čeká?

Heroic vs G2 - 18:00

Obě družstva se na DreamHack Masters Spring 2021 podělili o třetí a čtvrté místo, když zůstala těsně před branami finále. Heroic je momentálně třetím nejlepším týmem světa a papírově má navrch. Na druhé straně se pořádně rozstříleli bratranci Kovačovi. Dá se tedy předpokládat vyrovnaný souboj.

NIP vs FunPlus Phoenix - 22:00

Ninjas in Pyjamas si u organizátora vybojovali opakování zápasu proti Anonymo, kvůli údajnému packet lossu 40%. Organizátor vyšel Švédům vstříc a 3. mapa se odehrávala znovu. Vítězně z ní vyšlo právě NIP a Anonymo spadlo do lower bracketu. O to, kdo se utká v semifinále s někým z dvojice Heroic/G2 se utkají s FPX. Sestava s Martinem "STYKO" Stykem nedávno zaskočila týmy jako G2 nebo BIG, takže i tady se bude nejspíše jednat o vyrovnaný souboj.

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.